X Rush یک بازی گاه به گاه با موضوع تیراندازی تحت کنترل DAO می سازد که به علاقه مندان به ارزهای دیجیتال این فرصت را می دهد تا از مهارت های بازی خود در یک بازی چند نفره تیراندازی و مسابقه ای کسب درآمد کنند.

معرفی X Rush، یک بازی منحصر به فرد NFT Play-to-Earn برای بازیکنان معمولی

در میان رشد چشمگیر حوزه های GameFi و NFT، محصولات بیشتر و بیشتری در تلاش هستند تا این دو بخش را در یک محیط جامع گرد هم آورند. X Rush که در اوایل سه ماهه چهارم سال 2021 راه اندازی شد، تجربه بی بدیلی «بازی برای کسب درآمد» را در بازی و ماموریت های مسابقه ای به مشتریان خود ارائه می دهد.

X Rush خود را به عنوان یک بازی گاه به گاه برای کسب درآمد تبلیغ می کند که به کاربران امکان می دهد برای شرکت در مسابقه های مجازی و ماموریت های تیراندازی پیشگامانه خود، درآمد واقعی کسب کنند.

کسب درآمد منصفانه و شفاف از فعالیت کاربر توسط رمز ارزهای دیجیتال با نقدینگی بالا XOX (استاندارد توکن BEP-20) و همچنین مجموعه‌های NFT موجود برای همه بازیکنان تضمین می‌شود. بنابراین، هم بازیکنان تازه کار و هم حرفه ای ها می توانند از مشارکت خود در کمپین ها و چالش های X Rush بهره مند شوند.

به عنوان یک بازی بازی برای کسب درآمد کاربرپسند، X Rush باید دروازه ای به بخش بازی های مبتنی بر بلاک چین برای مخاطبان زیادی از علاقه مندان بدون توجه به تجربه قبلی با دارایی های دیجیتال در نظر گرفته شود.

تیم X Rush شامل متخصصان سطح بالا در حوزه بازی های مبتنی بر بلاک چین، ارزهای دیجیتال و توسعه کسب و کار است. M. Berkan Sönmez، یکی از بنیانگذاران X Rush و CMO، متخصص با تجربه بازی و رمزنگاری با بیش از پنج سال تجربه، شیفته اشتیاق و مهارت های تیمش است:

هر عضو تیم X Rush در تخصص خود بسیار با تجربه استبسیاری از آنها مدیران سابق Binance، TokenPocket Wallet و سازمان های بازی سازی معروف هستند و ما چند سالی است که با هم کار می کنیم.

X Rush NFT: X Cars و X Racers

X Rush بر اساس زنجیره هوشمند Binance (BSC)، یک محیط قراردادهای هوشمند سازگار با EVM پرطرفدار، دارای دو نوع NFT درون بازی است که نشان دهنده اتومبیل‌ها و مسابقه‌ها هستند (“X Cars” و “X Racers”). NFT های X Racer قابل معامله در OpenSea، بزرگترین بازار NFT در بخش جهانی Web3 هستند.

توکن‌های غیر قابل تعویض X Racer توسط تصویرگران پشت صحنه نبرد آنلاین نمادین 2009 League of Legends (“لیگ” یا LoL) طراحی شده‌اند.

توکن‌های X Racer برخلاف کریپتو پانک‌ها یا Bored Apes کار می‌کنند. هر مسابقه‌ای یک شخصیت سفارشی‌شده را با ترکیبی انحصاری از سرپوش، عینک، لوازم جانبی، لباس‌ها، نژادها، جنسیت‌ها و غیره نشان می‌دهد (در مجموع 21 کاراکتر).

10K محدود NFT های X Racer همگی با برنامه های درآمد غیرفعال و دسته های مختلف حقوق درون بازی، از جمله ضرب کردن X Cars جدید با سکه های Binance (BNB)، کسب 50 توکن در روز و لذت بردن از حالت خلبان خودکار در مسابقات مرتبط هستند.

X Cars خودروهای مجازی متعلق به شش سطح عملکرد با خدمات و دیدگاه‌های مختلف زندگی هستند. وجه اولیه ای که ضرابخانه X Car شارژ می شود به صورت ژتون برگردانده می شود. روش دقیق بازپرداخت به سطح خودرو بستگی دارد.

X Cars در X Rush یک مدت “عمر خدمات” بین سه تا 152 روز دارد: پس از اتمام مدت، ژتون های استفاده شده برای خرید خودرو به دارندگان توکن بازگردانده می شوند. خودروهای گران‌تر شرایط «عمر خدمات» طولانی‌تری دارند.

توکن XOX برای حاکمیت و ابزار

توکن‌های XOX ابزار حاکمیت X Rush و سکه کاربردی آن را نشان می‌دهند. عرضه خالص XOX در گردش یک میلیارد توکن است. قیمت اولیه آن 0.1 USDT تعیین شده است.

پنجاه و پنج درصد از توکن های XOX، 550،000،000 XOX، توسط تیم X Rush به جوایز درون بازی اختصاص داده می شود، در حالی که 10 درصد به ابتکار درآمد غیرفعال مبتنی بر جامعه و PoS Community Mining کمک می کند.

توکن‌های XOX را می‌توان برای خرید X Cars یا «جعبه کور»، یک کیت NFT با دارایی‌های درون بازی استفاده کرد. هر جعبه کور 2999 XOX ارزش دارد.

توکن‌های XOX می‌توانند برای به دست آوردن «انرژی خودرو» استفاده شوند، یعنی فرصتی برای اتومبیل‌ها برای رقابت چند بار در روز. این دارایی ها همچنین برای ارائه پیشنهادات در مورد همه پرسی حکومت داری جامعه و اظهار نظر در آن همه پرسی خدمت می کنند.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، توکن‌های XOX را می‌توان در “کاوی اثبات سهام” قفل کرد. این دو برنامه از سه ماهه چهارم سال 2021 راه‌اندازی شده‌اند. برای دریافت پاداش‌های دوره‌ای، می‌توان سپرده ثابت را برای 90 روز یا 180 روز قفل کرد.

همچنین، با قفل کردن سپرده های ثابت خود از 19999 توکن به مدت هفت روز، علاقه مندان به GameFi NFT های “جعبه کور” را با X Cars دریافت می کنند.

X Rush GEM: اکوسیستم ارزش مبتنی بر توکن های غیر قابل تعویض

کل جعبه ابزاری که به علاقه مندان X Rush اجازه می دهد ارزش کسب کنند، به نام X Rush GEM، شامل مشوق های مرتبط با توکن بومی و طراحی بازی برای کسب درآمد آن است.

مجموعه راه‌حل‌های «بازی برای کسب درآمد» X Rush GEM شامل جوایز کمپین ویژه، جوایز رتبه‌بندی هفتگی، پاداش‌های بازی روزانه، مشوق‌های ارجاع و جوایز مأموریت روزانه است. به این ترتیب، هر نوع بازیکنی می تواند راهی برای کسب درآمد مناسب برای خود پیدا کند.

جوایز ارزنده ای به شرکت کنندگان کمپین، فعالان برنامه های ارجاع و موفق ترین بازیگران در ماموریت های روزانه تعلق می گیرد.

همچنین، نگهداری و معامله توکن های XOX راه دیگری برای بهره مندی از مشارکت در اکوسیستم X Rush است. به راحتی می توان آن را به صرافی ها و پلتفرم های معاملاتی واریز کرد، بنابراین معامله گران می توانند از نوسانات قیمت آن بهره مند شوند.

در X Rush، توکن‌ها را می‌توان برای جعبه‌های انحصاری NFT و شخصی‌سازی شخصیت‌های درون بازی خرج کرد.

پیشرفت X راش: پیش از اعلامیه های عظیم

نوامبر و دسامبر 2021 مرحله مهمی در پیشرفت X Rush خواهد بود. در ماه نوامبر، وب سایت عمومی اصلی X Rush به طور رسمی راه اندازی می شود. همچنین اپلیکیشن بازی X Rush وارد مرحله تست عمومی خواهد شد.

در دسامبر 2021، NFT های X Racer برای علاقه مندان به کلکسیون های دیجیتالی معرفی خواهند شد. برنامه بازی X Rush در شبکه اصلی منتشر خواهد شد.

تیم X Rush سال 2022 را بر روی اصلاحات حاکمیتی و پیشبرد تجربه بازی متمرکز خواهد کرد. به طور خاص، در Q1، معماری استخراج PoS با یک سیستم رتبه‌بندی شفاف همراه خواهد شد. در سه ماهه دوم سال 2022، حکمرانی در X Rush به سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز مهاجرت می‌کند: قدرت کامل در دست دارندگان توکن خواهد بود.

در Q3-Q4، 2021، X Rush v2 با جعبه ابزار توسعه یافته و عملکرد بهبود یافته منتشر خواهد شد. یک حالت چند نفره برای همه علاقمندان X Rush فعال خواهد شد.

به این ترتیب، تنها دو هفته تا انتشار X Rush explorer و testnet باقی مانده است. تیم X Rush برای اینکه منتظر همه به‌روزرسانی‌های مهم باشد، حامیان خود را تشویق می‌کند تا پورتال X Rush.io را ردیابی کنند

لینک خبر :

https://u.today/x-rush-releases-a-casual-play-to-earn-game-with-xox-native-token-and-nfts-1