ویزا، رهبر جهان در پرداخت‌های دیجیتال، در حال حاضر در سیستم رمزنگاری به دلیل پشتیبانی بی‌نظیر آن در حال سروصدا است. این امر با وجود هرج و مرج نظارتی ادامه دارد. اخیراً، این مؤسسه برای کمک به مؤسسات مالی برای توسعه کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال خود، یک روش مشاوره‌ای جهانی برای ارزهای دیجیتال تشکیل داده است. با ادامه رشد تقاضا برای محصولات کریپتو، ویزا و مدیران آن موقعیت خود را در اکوسیستم کریپتو تقویت کرده اند.

Cuy Sheffield، رئیس بخش رمزنگاری ویزا، اخیراً در مصاحبه ای با تلویزیون دهلی نو (NDTV) صحبت کرد تا روایت خود را در مورد رمزارزها بیان کند. او کریپتو را یک دارایی «باحال» توصیف کرد. Crypto در تقاطع تجارت و فرهنگ قرار دارد و این کار را به شیوه ای جذاب انجام می دهد. هنگام صحبت برای دارایی های دیجیتال، مدیر اجرایی از جنبه متنوع سازی حمایت کرد. او نظر داد:

در حالی که کیف‌پول‌های رمزنگاری در ابتدا عمدتاً برای ذخیره ارزهای دیجیتال استفاده می‌شدند، مردم اکنون از آن‌ها برای کارهایی مانند کشف موسیقی یا هنر جدید استفاده می‌کنند. کیف پول‌های کریپتو به طور فزاینده‌ای پتانسیل تبدیل شدن به یک برنامه فوق‌العاده را دارند که در زندگی روزمره مصرف‌کنندگان جا افتاده است.

ارزهای دیجیتال در حال حاضر شرکت های مالی بیشتری را نسبت به قبل جذب می کنند. در همین حال، طبق داده‌های جدید در سراسر جهان، تقریباً 40 درصد از دارندگان رمزارز بانک‌های اصلی را به بانکی تغییر می‌دهند که محصولات کریپتو ارائه می‌دهد.

توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT در سال 2021 طوفانی به بخش ارزهای دیجیتال وارد کردند. علاقه روزافزون به این مجموعه‌های دیجیتالی منجر به رکوردشکنی حجم معاملات شد. فروش روزانه بیش از 1 میلیون دلار است. ناگفته نماند که به نظر می رسید مؤسسه فوق علاقه مند به داشتن یک تکه پای نیز بود.

به گفته Sheffield، ویزا در حال حاضر از نزدیک حوزه NFT را دنبال می کند. نیازی به گفتن نیست که با پیوستن کاربران بیشتر و بیشتری به این دیوانگی، به یک روند به سرعت در حال توسعه و رو به رشد تبدیل شده است. او افزود: «NFTها این پتانسیل را دارند که به یک شتاب دهنده قدرتمند برای اقتصاد خالق تبدیل شوند و مانع ورود خلاقان فردی برای کسب درآمد از طریق تجارت دیجیتال شوند.

همچنین می‌تواند به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​(SMB) به روش‌های قدرتمند جدید کمک کند. ظهور تجارت الکترونیک این امکان را برای SMB ها فراهم کرده است تا بتوانند به صورت آنلاین به فروش برسند و به مشتریان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند. NFT ها به کسب و کارهای کوچک اجازه می دهند تا از بلاک چین های عمومی برای تولید کالاهای دیجیتالی استفاده کنند – که می توانند فوراً به یک کیف پول ارز دیجیتال تحویل داده شوند.

او همچنین پیش‌بینی کرد که آدرس‌های کریپتو در آینده به اندازه آدرس پستی حیاتی خواهند بود. در واقع، ویزا 150000 دلار NFT به دست آورد زیرا نقش مهمی در صنعت خرده فروشی، رسانه های اجتماعی، تجارت و حوزه سرگرمی ایفا خواهد کرد.

به طور کلی، مشارکت ها و همکاری های کریپتو در سال جاری افزایش یافته است. اخیراً تعداد مشارکت‌هایی که غول پردازش پرداخت با شرکت‌های رمزنگاری امضا کرده است، افزایش یافته است.

ویزا قصد دارد خدمات مشاوره رمزنگاری خود را به مشتریان در سراسر جهان در هر کجا که علاقه وجود دارد ارائه دهد، و در حال حاضر، ما خدماتی را در بازارهایی ارائه می دهیم که مقررات اجازه چنین معاملاتی را می دهد.

مقررات کریپتو پس از آخرین پیشرفت در هند با تاخیر زیادی مواجه شده است.