طبق اطلاعیه ای که توسط صرافی CBOE مستقر در شیکاگو صادر شده است، VanEck آماده است تا با ETF صندوق قابل معامله در بورس استراتژی بیت کوین خود در روز سه شنبه، 16 نوامبر، با نماد تیک “XBTF” معامله کند. این شرکت سرمایه گذاری پس از رد شدن پرونده خود برای تایید ETF لحظه ای BTC در هفته گذشته در SEC، با این اعلامیه همراه است.

معاملات آتی VanEck بیت کوین از روز سه شنبه آغاز می شود

صندوق معامله آتی بیت‌کوین (ETF) شرکت سرمایه‌گذاری VanEck پس از دریافت موافقت SEC از اواخر اکتبر، قرار است سرانجام این هفته در صرافی CBOE مستقر در شیکاگو شروع به کار کند.

بر اساس این اطلاعیه، صندوق استراتژی بیت کوین VanEck معاملات خود را با نماد “XBTF” از روز سه شنبه آغاز می کند، با یک حراجی جدید برای شروع معاملات در حدود ساعت 9:30 صبح به وقت شرقی و پس از انتشار داده های شاخص.

این امر پس از آن اتفاق می افتد که VanEck در هفته گذشته تأییدیه SEC را برای پیشنهاد ETF بیت کوین خود تضمین نکرد. در همین حال، ETF آتی بیت کوین آن قبلاً از اواخر اکتبر تأیید شده بود و اکنون این شرکت آماده بازگشت به ETF آتی است.

چه چیزی پس از راه اندازی انتظار می رود

همانطور که قبلا توسط Coingape گزارش شده بود، SEC اولین ETF آتی بیت کوین را در ماه گذشته تصویب کرد، که در روز اول رکوردهای زیادی را شکست و در نتیجه قیمت بیت کوین را به شدت افزایش داد. ProShares BITO ETF با هجوم بی سابقه سرمایه و حجم معاملات حدود 1 میلیارد دلار آغاز به کار کرد. با این حال، اندکی پس از آن، برخی از ETF های دیگر نیز دنبال شدند، اما می توان انتظار داشت که VanEck Bitcoin ETF نتایج مشابهی را با ProShares به ارمغان بیاورد، اگر نه بیشتر. این به این دلیل است که انتظار می رود ETF مبتنی بر بیت کوین تأثیر مستقیمی بر قیمت ارز دیجیتال شماره یک جهان داشته باشد.

در همین حال، از نظر ظاهری و با توجه به اینکه ETF آتی VanEck از اکتبر تصویب شده است، تقریباً می توان گفت که رد ETF نقطه ای عامل تصمیم شرکت برای سرعت بخشیدن به امور در رابطه با XBTF است. راه اندازی.