بر اساس گزارش‌ها، پس از توئیت رسمی حساب کاربری، سهم Shiba Inu ERC-20 از 17.44 درصد به 3 درصد کاهش یافت. با این حال، مشخص نیست که آیا این یک نقص در برنامه یا شکاف در پردازش داده است. این یک اتفاق کاملاً رایج برای وب‌سایت‌های ردیابی قیمت کریپتو مانند Coinmarketcap است، جایی که اگر داده‌ها را بازخوانی کنید، داده‌های کش ذخیره شده در مرورگر را برای چند ثانیه اول قبل از بازگشت به قیمت واقعی نشان می‌دهد.

تسلط Shiba Inu ERC-20 ممکن است نور امیدی را به جامعه SHIB ببخشد، با این حال، کاهش حجم تراکنش‌ها و آدرس‌های کیف پول نشان می‌دهد که خرس‌ها سرانجام به ارز میم رسیده‌اند.

شیبا اینو به زیر پشتیبانی بحرانی سقوط می کند

ثابت شده است که ماه نوامبر برای شیبا اینو بسیار نزولی است، زیرا نزدیک به 50 درصد از بالاترین قیمت تاریخ (ATH) 0.000089 دلاری خود را از دست داده است و در حال حاضر با قیمت 0.0000478 دلار معامله می شود. نمودار قیمت 24 ساعته ارز میم تصویری تلخ از از دست دادن شتاب صعودی ارائه می دهد. در ماه اکتبر، به نظر می‌رسید که همه چیز به نفع آلت‌کوین پیش می‌رود، زیرا توانست از رقیب اصلی خود Dogecoin ($DOGE) با افزایشی نزدیک به 1000% پیشی بگیرد و ماه نوامبر کاملاً برعکس است.

به‌روزرسانی‌های متعدد در دو هفته اول نوامبر که باید به افزایش قیمت SHIB دلار کمک می‌کردند، به نظر می‌رسید که تأثیر چندانی نداشتند. این در درجه اول به این دلیل بود که لیست پرتقاضای رابینهود پس از اینکه مدیر ارشد اجرایی اشاره کرد که آنها هیچ برنامه فوری برای فهرست کردن $SHIB ندارند به پایان رسید. با این حال، AMC Theatres، زنجیره سینما در ایالات متحده اعلام کرد که پشتیبانی پرداخت $SHIB را اضافه خواهد کرد، و کراکن نیز به فهرست احتمالی این هفته اشاره کرد.

با توجه به اصلاح شدید بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته، Shiba Inu می‌تواند امیدوار باشد که گاوها با تغییر در احساسات بازار و فهرست‌بندی آتی در دو پلتفرم بزرگ، بازگردند.

خلاصه

Shiba Inu ($SHIB) علیرغم افت اخیر قیمت به زیر حمایت بحرانی 0.00005 دلار، همچنان معیارهای قوی روی زنجیره را نشان می دهد. $SHIB با بیش از 21 درصد سهم به بزرگترین کیف پول نگهدارنده ERC-20 تبدیل شد و کیف پول هایی مانند Chainlink، OKB و USDT را پشت سر گذاشت. در حالی که دارایی ERC-20 $SHIB در حال حاضر 2.3 میلیارد دلار است، اما گزارش شده است که بلافاصله پس از به اشتراک گذاشتن حساب WhaleSats در توییتی در همین رابطه، غوطه ور شد.