Welly’s قبلاً یک تغییر نام تجاری کامل انجام داده است و سگ شیبا اینو را به طلسم جدید خود تبدیل کرده و شعار جدیدی را اتخاذ کرده است که به ریوشی، خالق ناشناس سکه میم اشاره دارد. همچنین منو و استراتژی بازاریابی خود را تنظیم کرده است.

ارز رمزنگاری شده SHIB به عنوان وسیله پرداخت در فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد، با میم کوین رقیب Dogecoin یکی دیگر از گزینه های ممکن است.

کوساما ادعا می کند که این رستوران مبهم به دلیل “غذاهای بسیار با کیفیت” شناخته شده است. رستوران گزینه های غذایی سالم خواهد داشت:

Welly’s یک «همبرگر» است، اما ما اهمیت داشتن گزینه‌های فست فود گیاهی، وگان و «سالم» را درک می‌کنیم. پس از افتتاح فروشگاه گل سرسبد خود، گزینه های بیشتری را برای رفع این نیازها معرفی خواهیم کرد.

در حال حاضر، تنها یک فروشگاه در ناپل وجود دارد، اما تیم قصد دارد به مقیاس جهانی برسد و ایده شراکت با “شرکت‌های بزرگ متمرکز” را رد کند. در حالی که برخی ممکن است شراکت اخیر را به عنوان یک ترفند رد کنند، تیم اصرار دارد که برای مدت طولانی در پیش است.

توسعه دهندگان همچنین ایده پیاده سازی ردیابی مواد غذایی مبتنی بر بلاک چین را با کمک Shibarium، یک راه حل لایه 2 که هنوز راه اندازی نشده است، مطرح کرده اند.

همانطور که U.Today گزارش داد، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اخیراً از مک‌دونالد درخواست کرده است که Dogecoin را بپذیرد، اما غول فست‌فود این پیشنهاد را با خنده از سازنده خودروهای الکترونیکی خواست تا «Grimacecoin» را بپذیرد.

برگر کینگ همچنین تلاش کرد تا تعامل خود را به هزینه جامعه ارزهای دیجیتال افزایش دهد.

MrBeast Burger، یک رستوران زنجیره‌ای که توسط YouTuber معروف MrBeast افتتاح شد، اخیراً اعلام کرده است که اگر ماسک پست خود را بازتوییت کند، از Dogecoin پشتیبانی خواهد کرد.