Shiba Inu در برنامه CoinDCX Go هند فهرست می شود

CoinDCX، صرافی ارزهای دیجیتال هند، به جدیدترین پلتفرم معاملاتی بزرگ تبدیل می شود که شیبا اینو را پذیرفته است . طبق اعلام حساب رسمی توییتر CoinDCX، این شرکت قصد دارد امروز، 12 نوامبر، SHIB را در لیست قرار دهد.

 

ماه گذشته ، U.Today گزارش داد که ZebPay، قدیمی‌ترین صرافی ارز دیجیتال در کشور، از Shiba Inu نیز پشتیبانی می‌کند.

 

طبق اعلام شورای مذهبی اندونزی، رمزگذاری اکنون برای مسلمانان ممنوع است

طبق شورای مذهبی اندونزی ، همه عملیات با ارزهای دیجیتال اکنون برای مسلمانان حرام یا ممنوع تلقی می شود. چیزی که استفاده از رمزنگاری توسط مسلمانان را مشکوک می‌کند، توانایی آن در نشان دادن سود آشکار است، به همین دلیل است که شریعت اکیداً آن را ممنوع کرده است. اما تصمیم شورا لزوماً به این معنا نیست که اکنون تجارت در کشور متوقف شود. حرف آخر در مورد وضعیت عملیات مالی با ارزهای دیجیتال توسط وزارت دارایی مشخص خواهد شد.

 

ضربات میم کوین الهام گرفته از ایلان ماسک از 20 برابر افزایش به 95 درصد کاهش در 36 ساعت

میم کوین Elonomics (ELONOM) اخیراً تحرکات بازار بسیار نوسانی را تجربه کرده است . در روز دوشنبه، 8 نوامبر، ELONOM با قیمت 3.49 دلار در حال تغییر بود که 20 دقیقه بعد به بیش از 77 دلار رسید که نشان دهنده افزایش 21 برابری بود. سپس در عرض پنج ساعت سقوط کرد و بیش از یک روز در بالای 20 دلار باقی ماند. سکه در ساعت 12:04 صبح پنجشنبه با 28 درصد افزایش به بیش از 38 دلار در هر توکن رسید، اما در عرض 6 دقیقه 95 درصد از ارزش خود را از دست داد و به 1.83 دلار کاهش یافت.

 

چیزی که این اقدام قیمت را گیج کننده می کند این است که ELONOM یک توکن عرضه الاستیک است که قرار است نوسانات را هموار کند. با این حال، الگوریتم ممکن است هنوز در حال توسعه باشد، که این اصلاحات بیش از حد احشایی را توضیح می دهد.

 

 

دیروز، تیم Whale Alert گزارش داد که کیف پول های ناشناس بیش از 70 میلیون دلار XRP به یکدیگر منتقل می کنند. یک دقیقه بعد، کیف پولی که با “KsTqv” خاتمه می یابد، بار دیگر کمی بیش از 70 میلیون دلار XRP منتقل کرد. کل معادل USD XRP منتقل شده از “KsTqv” بالغ بر 147.7 میلیون دلار است. از آنجایی که اخیراً هیچ نقل و انتقالی به ارزش 140 یا 70 میلیون دلار انجام نشده است، شخصی که معاملات بزرگ انجام می دهد ظاهراً قصد فروش آنها را نداشته است، مگر اینکه معامله در فرابورس باشد.

این باعث شد که قیمت XRP پس از ردیابی 11.6 درصدی روز چهارشنبه از سطح بالای محلی، 3.5 درصد رشد کند

لینک خبر :

https://u.today/shib-to-be-listed-on-coindcx-go-app-crypto-is-now-banned-for-muslims-musk-inspired-coin-surges-20x