اصطلاح “Metaverse” به نسخه دیجیتالی دنیای واقعی اشاره دارد که در آن افراد ممکن است به همان شیوه ای که در زندگی واقعی انجام می دهند تعامل داشته باشند. در ماه‌های اخیر این مفهوم با نینتندو، آخرین غول که اشاره‌ای به علاقه‌اش به این فناوری دارد، مورد توجه قرار گرفته است.

 

توسعه دهندگان Shiba Inu در یک پست وبلاگ اظهار داشتند: “متاورس قرار است یکی از بزرگترین حوزه های رمزنگاری باشد که بسیاری از آن لذت ببرند… از آن به عنوان منبع عالی دیگری برای ارائه انگیزه، محتوا و حق امتیازهای منظم به جوامع کریپتو استفاده می کند . “

 

وبلاگ جدید: داستان METAVERSE که با یک به روز رسانی آغاز می شود!

 

🏡 معرفی Lands

مشابه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) که در حال استفاده از جریان اصلی هستند، ارزش توکن‌های متاورس مانند MANA Decentraland و SAND The Sandbox نیز میلیاردها دلار افزایش می‌یابد.

 

در Shiba Inu Metaverse آتی، “Shiba Lands” یا قطعه زمین های موجود در این فضا برای خرید یا حراج با استفاده از ژتون های LEASH ارائه می شود. در واقع، زمین در Metaverse مهم است، و همانطور که Finbold قبلا گزارش داده بود، طرفداران واقعیت دیجیتال به جای خرید یک خانه واقعی، 300000 دلار برای یک ملک مجازی می پردازند.

 

توسعه دهندگان در حال توسعه یک سیستم صف در آماده سازی برای رویداد فروش Shiba Lands هستند. با توجه به مقدار LEASH که دارند، شرکت کنندگان در خط یک جایگاه کسب می کنند. مکانیزمی مانند این ربات‌های فرصت‌طلب را از خرید زمین با هزینه‌های ارزان به منظور فروش مجدد آن به جامعه با قیمت بالاتر منع می‌کند.

 

طبق آمار CoinMarketCap، در حال حاضر، LEASH با 45.34 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 1818 دلار معامله می شود.

علاوه بر این، علیرغم اینکه SHIB راه خود را به 10 توکن خریداری شده برتر و قراردادهای هوشمند پرکاربرد 1000 بزرگ‌ترین نهنگ ETH در 24 ساعت گذشته بازمی‌گرداند، این توکن نیز در همان زمان 5 درصد کاهش یافته است.

.