فناوری‌های انتقال داده و بلاک چین دو صنعتی هستند که در 5 سال گذشته رشد سریعی داشته‌اند. متأسفانه، توسعه فعال مشکلات متعددی را در ارتباط با حریم خصوصی و ایمنی ایجاد می کند. پیام رسان Spectrum فناوری ها را برای حل هر دو مشکل به طور همزمان متحد می کند.

ارائه‌دهندگان خدمات تلفن همراه سنتی مانند T-Mobile و Vodafone فاش کردند که هکرها از سال 2016 به طور غیرقانونی به داده‌های میلیون‌ها کاربر و پیام‌های متنی دسترسی داشته‌اند. Secretum اولین برنامه غیرمتمرکز جهان را برای پیام‌های رمزگذاری‌شده و ایمن ایجاد کرد که بر روی بلاک چین پیشرو در صنعت Solana ساخته شده بود.

علاوه بر پیام‌رسانی، Secretum dApp (برنامه غیرمتمرکز) کاربران را در معرض تجارت ارزهای دیجیتال قرار می‌دهد که فرآیند آن به چیزی به سادگی ارسال پیام تبدیل شده است.

مزایای اصلی برنامه ابتدا در نحوه پردازش و ذخیره پیام ها است. Secretum از فناوری نود تایید شده استفاده می کند که نسبت به سرویس های پیام رسانی سنتی مبتنی بر ابر برتر است.

برنامه‌های پیام‌رسان ایمن و خصوصی که از فضای ذخیره‌سازی مبتنی بر ابر سنتی استفاده می‌کنند، به دلیل مکانیسم ذخیره‌سازی متمرکز که از ذخیره‌سازی غیرمتمرکز داده در دسترس از طریق استفاده از فناوری بلاک چین پایین‌تر است، بیشتر قربانی هکرها می‌شوند.

 

فرآیند ثبت نام یکی دیگر از نقاط آسیب پذیر برنامه پیام رسانی سنتی است. در حالی که اکثر آنها از شماره تلفن شما استفاده می کنند که به اطلاعات خصوصی شما مرتبط است، هکرها می توانند به راحتی از طریق شبیه سازی سیم کارت فقط با دانستن نام و نام خانوادگی شما به پیام های شما دسترسی پیدا کنند.

Secretum از یک روش ثبت نام کاملاً ناشناس استفاده می کند که فقط از شما آدرس کیف پول رمزنگاری خود را می خواهد که می تواند در هر کجا که بخواهید ذخیره می شود. تا زمانی که آدرس خصوصی شما به خطر نیفتد، داده های شما ایمن هستند، که در طول تاریخ وجود بلاکچین چنین نبوده است.

اگر می خواهید از برنامه غیرمتمرکز خود با ظرفیت 100 درصد استفاده کنید و شروع به تجارت یا ذخیره وجوه مستقیماً در داخل آن کنید، واجد شرایط دریافت جوایز شرط بندی با توکن SER بومی خواهید شد. رابط تجاری Secretum’s P2P به شما این امکان را می دهد که ارزهای دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض را بلافاصله دریافت کنید.

اگر خود را یک معامله گر سطح نهنگ می دانید، بلاک چین سولانا می تواند با توانایی پردازش بیش از 50000 تراکنش در ثانیه با هزینه تراکنش کم سابقه، آن را مدیریت کند. این برنامه از یک بلاک چین مدرن استفاده می کند که بدون آزار و اذیت کاربران خود با کارمزدهایی که به ازای هر تراکنش به 100 دلار می رسد، کاملاً تحت بار سنگین کار می کند. میانگین کارمزد تراکنش در شبکه Solana 0.00025 دلار است

لینک خبر :

https://u.today/secretum-unites-trading-and-messaging-on-solana-blockchain