Savage ، اولین بازار NFT بدون استفاده از انرژی فسیلی در جهان برای محتوای دیجیتال، آماده راه‌اندازی اولین IDO خود از طریق FantomStarter و OccamRazer است.

Savage یکی از اولین بازارهای NFT جامعه محور و سازگار با محیط زیست است که بر محتوای دیجیتالی ویدئویی و عکاسی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای هالیوود تمرکز دارد.

پلت فرم Savage

این بازار توسط تیمی متشکل از کارشناسان و مشاوران با تجربه صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال با پیشینه ای از بزرگترین شرکت های جهان از جمله نشنال جئوگرافیک، تسلا، آمازون، مایکروسافت و سامسونگ تاسیس شداین پروژه توسط نهادهای برنده جایزه مانند گروه دانشکده حمایت می شود.

بازار NFT Savage مشتاقانه منتظر است تا با پیاده‌سازی فناوری بلاک چین، صنعت فیلم‌برداری سهام را متحول کند که تأثیر مخربی برای بیش از هفت میلیارد خالق بالقوه ایجاد می‌کند که می‌توانند به راحتی از محتوای دیجیتال خود کسب درآمد کنند.

این پروژه توسط متخصصان صنعت مانند لوک نویمان مدیریت می شود که به عنوان مدیران محتوا برای شرکت های بزرگی مانند آمازون، سامسونگ، TCL و دیگران کار کرده اند. Ben Weintraub، مدیر مالی شرکت، با برندهایی مانند Panasonic، Adobe و Universal کار کرده استبا تجربه او، این پروژه می تواند شکاف بین خلاقیت و امور مالی را کاهش دهد.

فروش توکن SAVG

توکن بومی پلتفرم Savage برای عملیات NFT بدون کربن که شامل ضرب و خرید توکن‌ها می‌شود، استفاده می‌شودسرمایه‌گذارانی که مایلند در اسرع وقت به پلتفرم Savage بپیوندند و پذیرنده‌های اولیه شوند، می‌توانند با خرید توکن‌های SAVG از طریق IDO این کار را انجام دهند.

OccamRazer و FantomStarter دو شریکی هستند که Savage قرار است برای راه اندازی از آنها استفاده کندعرضه توکن SAVG در 15 دسامبر 2021 از طریق پلتفرم OccamRAzer و FantomStarter IDO انجام خواهد شد و برای همه سرمایه گذاران واجد شرایط در دسترس خواهد بود.

لینک خبر :

https://u.today/savage-ido-to-be-launched-on-occamrazer-and-fantomstarter-on-december-15