توکن Rabet قرار است بر اساس بلاک چین Stellar با عرضه کل 100 میلیون توکن ساخته شود. RBT به عنوان نشانه حاکمیتی Rabet تنها با هدف جلب مشارکت بیشتر و گسترش جوامع بیشتر عمل می کند. نگاهی اجمالی به تخصیص توکن نشان می دهد که 50 درصد از کل عرضه توکن Rabet برای جوایز اکوسیستم نگهداری می شود. از آنجایی که رابت یک پروژه تحت رهبری جامعه است، تعجبی ندارد که برنامه های مختلفی در اکوسیستم آن برای ایجاد انگیزه در برگزاری، شکار حشرات و تامین نقدینگی توسط شرکت کنندگان وجود دارد.

Rabet اخیراً آخرین نسخه 1.0 خود را به عنوان نسخه پیشرفته و بهبود یافته به طور خاص برای توسعه دهندگان عرضه کرده است. برخی از تغییرات قابل توجه ارائه شده در Rabet v.1.0 اضافه شدن رویدادها به بخش تعامل، وضعیت اتصال و سایر رفع اشکال بود تا برنامه کیف پول برای کاربران قدیمی و جدید به راحتی اجرا شود. در ابتدای این ماه، توسعه دهندگان Rabet سخت تلاش کردند تا از مرورگر Edge در Rabet پشتیبانی کنند. اکنون کاربران می توانند نسخه Edge کیف پول Rabet خود را مستقیماً از وب سایت دانلود کنند.

Rabet یک کیف پول بی نظیر مبتنی بر استلار است که ویژگی های زیر را دارد:

دسترسی

افزونه Rabet با انواع مختلف پلتفرم هایی که این روزها ترجیحاً کاربران استفاده می کنند، سازگار است. پس از بازدید از وب سایت رسمی آنها، می توانید برنامه افزودنی مرورگر را برای Chrome، Firefox، Edge یا Brave دانلود کنید. همچنین گزینه ای برای دریافت نسخه دسکتاپ Rabet که از Windows macOS پشتیبانی می کند و نسخه لینوکس یا موبایلی که از PWA پشتیبانی می کند وجود دارد. تصمیم گیری و شروع دانلود فقط چند دقیقه طول می کشد.

انواع عملیات

Rabet به‌عنوان یک کیف پول چندمنظوره منبع باز و دارای امنیت دیجیتالی، به کاربران این امکان را می‌دهد که کارهای بیشتری از ذخیره کردن دارایی‌های دیجیتال خود انجام دهند. تیم Rabet همیشه عملکردهای کیف پول خود را بر اساس بازخورد مشتریان به روز می کند. چندین ویژگی جدید به طور مکرر به سیستم اضافه می شود تا هر روز عملکرد بهتری داشته باشد. عملکرد اصلی این کیف پول تعامل یکپارچه با شبکه Stellar و انجام هر عملیاتی است که کاربران می خواهند به تعداد دفعات مورد نیاز انجام دهند.

مبتنی بر مجوز

کیف پول Rabet به کاربران خود اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند، عملیاتی را برای اجرا اضافه کنند، ویژگی هایی را که می خواهند ببینند و با وب سایت ها تعامل داشته باشند. با کمک رابط کاربری ساده شده آن، مدیریت تعاملات خود با انواع مختلف وب سایت ها و کنترل مجوزهای آن آسان می شود. در هر زمانی، کاربران Rabet می‌توانند مجوزهای هر وب‌سایتی را که در گذشته بازدید کرده‌اند یا استفاده کرده‌اند لغو کنند تا داده‌های خود را ایمن نگه دارند و تعامل خود را محدود کنند.

مدیریت مسائل دارایی

کیف پول Rabet یک منبع باز مفید است اما برای صادرکنندگان دارایی مناسب است. صادرکنندگان دارایی زمانی که نمی توانند حساب خود و دارایی های موجود در آنها را مدیریت کنند، باید با مشکلات زیادی روبرو شوند. اما اتصال با یک کیف پول پایدار و ایمن مانند Rabet می تواند وضعیت را بهبود بخشد. Rabet به افراد اجازه می دهد تا دارایی های خود را به راحتی مدیریت کنند، صرف نظر از اینکه چه مقدار از آن توسط یک صادرکننده دارایی تولید شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وضعیت پرچم را تغییر دهید و آماده کار است.

سیاست حفظ حریم خصوصی

یکی از جنبه های قابل توجه کیف پول Rabet اهمیت داده شده به حریم خصوصی کاربران است. کیف پول Rabet مقدار داده های متعلق به کاربران را که جمع آوری، استفاده می کند و با هر شخص ثالثی در هر نقطه به اشتراک می گذارد، محدود می کند. تمام اطلاعات مربوط به حریم خصوصی داده ها در وب سایت Rabet موجود است که از آنجا هر کسی می تواند افشای اطلاعات را بخواند و بداند که از این کیف پول منبع باز مبتنی بر ستاره خاص چه انتظاری دارد. ویجت‌های رسانه‌های اجتماعی مرتبط با Rabet وجود دارند که می‌توانند اطلاعات شخصی کاربران را جمع‌آوری کنند، اما هر زمان که بخواهند می‌توان از این خدمات انصراف داد.

چرا تیم Rabet شبکه Stellar را انتخاب کرد؟

شبکه ستاره‌ای به عنوان یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های بلاک چین شناخته می‌شود که پتانسیل‌های عظیم و برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی را در خود جای داده است که یافتن آن‌ها آسان نیست. از لحاظ تاریخی، استلار موضوع بحث سرمایه گذاران رمزنگاری برای مدت طولانی نبوده است، اما نادیده گرفتن این واقعیت که با وجود فراز و نشیب های مداوم، این ارز دیجیتال توانسته زنده بماند و هنوز هم به طور فعال در حال توسعه راه حل هایی برای افرادی است که به دنبال یک نوع هستند، سخت است. وسیله ای سرمایه گذاری که عملکرد بازار پایدار و ثابتی دارد. این باعث می شود که کیف پول Rabet یک انتخاب عالی برای سرمایه گذارانی باشد که مراقب پیشرفت های شبکه Stellar هستند.