بر اساس بیانیه مطبوعاتی ارائه شده به CoinDesk، پلتفرم مقیاس‌پذیری توکن غیرقابل تعویض (NFT) Immutable 200 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری C به رهبری صندوق سرمایه‌گذاری دولتی Temasek سنگاپور با ارزش 2.5 میلیارد دلار جمع‌آوری کرده است. این وجوه برای توسعه جهانی، از جمله مقیاس‌بندی Immutable Gaming Studio و فعالیت‌های M&A استفاده خواهد شد.

سایر شرکت کنندگان در این دور شامل Mirae Asset، ParaFi Capital، Declaration Partners و Tencent Holdings بودند.

شرکت Immutable آخرین بار در سال گذشته با ارزش 410 میلیون دلار پول جمع آوری کرد، این شرکت به رویترز گفت که اولین شرکتی بود که در مورد آخرین دور بودجه گزارش داد. دور سری B 60 میلیون دلاری در سپتامبر بسته شد.

Immutable مستقر در سیدنی بازی های محبوب NFT “Gods Unchained” و “Guild of Guardians” را توسعه می دهد. این شرکت همچنین Immutable X را ایجاد کرد، یک پلتفرم زیرساخت NFT لایه 2 برای کسب‌وکارها برای ساخت بازی‌ها، بازارها و برنامه‌های کاربردی.

برنامه‌های تغییرناپذیر برای اضافه کردن 200 کارمند در 12 ماه آینده، بیش از دو برابر کردن تیم فعلی 165 نفره.

پلتفرم‌های مرتبط با NFT اخیراً دلارهای سرمایه‌گذاری زیادی را به دست آورده‌اند و ارزش‌گذاری‌های فزاینده‌ای را به خود اختصاص داده‌اند. در اوایل ژانویه، بازار NFT OpenSea 300 میلیون دلار با ارزش 13.3 میلیارد دلار جذب کرد. و بلافاصله پس از آن، Autograph، پلتفرمی که توسط تام بردی، ستاره لیگ ملی فوتبال تأسیس شد، 170 میلیون دلار در دور سری B به رهبری آندریسن هورویتز (a16z) و کلاینر پرکینز جمع آوری کرد.

بیشتر بخوانید: GameStop Taps Immutable X برای NFT Marketplace، صندوق بازی 100 میلیون دلاری را راه اندازی کرد