به گزارش سرویس خبری TradeArabia، این چهار تمبر NFT پویا دارای یک دوقلو دیجیتالی در بلاک چین هستند و قرار است به عنوان کلکسیون دیجیتالی مرتبط با همتای تمبر فیزیکی خود فروخته شوند. در حالی که گفته می شود اولین تمبر رمزنگاری، “جوبیل طلایی 2021” یک نسخه ممتاز است که حاوی 1 گرم طلای مرغوب است، تمبر دوم “روح اتحادیه – 1971” نامیده می شود که نمادی از تاسیس کشور توسط بنیان گذاران. علاوه بر این، تمبر سوم “سال 50 – 2021” و چهارمین “پروژه های 50 ام 2071” است که نمایانگر چشم انداز آینده امارات است.

«در راستای هدف EPG برای تبدیل شدن به یک شرکت دیجیتال محورتر، ما مفتخریم که راه اندازی اولین مهر NFT را در منطقه اعلام کنیم که از فناوری بلاک چین استفاده می کند. عبدالله محمد آلاشرام، مدیر عامل گروه پست گروه امارات، گفت: با معرفی تمبرهای قابل معامله NFT، شکاف بین تمبرهای سنتی و دنیای ارزهای دیجیتال دیجیتال را پر می کنیم.

تمبرهای NFT امارات از نشت محافظت می کند

EPG این همکاری تمبرهای سنتی و رمزنگاری آینده‌نگر را اولین گام این شرکت در جهت اثبات رویکرد واقعاً «دیجیتال محور» خود می‌داند. تمبرهای رمزنگاری تاریخ و نقاط عطف کشور را به تصویر می کشند و برای هر سه مورد، تجارت، مبادله و نگهداری واجد شرایط خواهند بود. خریدار باید کد QR چاپ شده روی کارت را اسکن کند تا طرح دیجیتال مرتبط با آن را ببیند. تمبر حاوی یک تراشه NFC رمزنگاری قفل شده برای تأیید، با استفاده از یک خواننده NFC است. علاوه بر این، برای اطمینان از ایمنی در برابر هرگونه نشت بی سابقه، هر مهر دارای یک کد پویا پنهان در پشت کارت است که می تواند با اسکن کد QR برای فعال کردن همتای روی زنجیره بلوک، قفل آن را باز کند