شبکه Dvision، یک اکوسیستم متاورس مبتنی بر بلاک چین با NFT، شرط خود را بر روی رویکرد چند زنجیره ای گسترش می دهد. مکانیسم‌های آن در شبکه Polygon (ماتیک سابق) یک پلت فرم قراردادهای هوشمند پرطرفدار فعال می‌شود.

بر اساس اعلام رسمی که توسط تیم Dvision Netwok در پلتفرم‌ها و وبلاگ‌های رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، پشتیبانی از شبکه Polygon در Dvision اکنون نهایی شده است.

به این ترتیب، این پروتکل اکنون روی اتریوم (ETH)، زنجیره هوشمند بایننس (BSC) و Polygon (MATIC) کار می کند.

نمایندگان Dvision به اشتراک گذاشتند که شراکت استراتژیک با Polygon (MATIC) در سپتامبر 2020 امضا شد. Dvision یکی از اولین dAppهای اصلی بود که زنجیره جانبی Polygon را ادغام کرد.

این همکاری طراحی نمادین کم‌هزینه و کم‌هزینه Dvision را با تراکنش‌های سریع آن که با هزینه‌های ناچیز انجام می‌شود، افزایش می‌دهد.

تا سه ماهه اول سال 2022، بیش از 3000 برنامه غیرمتمرکز از همه نوع (شامل پروتکل‌های GameFi و بازی برای کسب درآمد) روی پلتفرم Polygon راه‌اندازی و اجرا می‌شوند.

پس از اعلام عرضه نسخه مبتنی بر Polygon خود، Dvision جزئیات دومین فروش NFT مورد انتظار خود را به اشتراک می گذارد. به همراه Polygon Studios، مهندسان Dvision تعداد جدیدی از توکن‌ها را در Polygon برش می‌دهند.

NFT های آینده در بازار مبتنی بر Polygon، از جمله پلت فرم معاملاتی بومی Dvision در دسترس خواهند بود. جدول زمانی دقیق عرضه و قیمت ضرابخانه به زودی فاش خواهد شد.

علاوه بر این، در سال 2022، شبکه دیویژن قصد دارد تعدادی پل زنجیره ای متقاطع را مستقر کند تا معماری چند زنجیره ای خود را به یک سیستم یکپارچه برای انتقال ارزش بدون اصطکاک و کم هزینه تبدیل کند.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، Dvision یکی از اولین پروتکل‌هایی است که توکنومیک مبتنی بر بلاک چین را به بخش‌های واقعیت افزوده و مجازی معرفی کرد. قبلاً برخی از شخصیت ها و قطعات زمین را به عنوان توکن های غیر قابل تعویض منتشر کرده است .

توکن DVI ابزار اصلی و توکن حکومتی Dvision است. قرار است به عنوان ستون فقرات اقتصاد پروتکل عمل کند. در نتیجه یک کمپین فهرست بندی گسترده که در سه ماهه دوم تا سوم سال 2021 انجام شد، توکن DVI برای علاقه مندان به DeFi، GameFi و NFT در تعدادی از پلتفرم های معاملاتی متمرکز و غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال در دسترس است.