آن دسته از طرفداران نیروانا که پس از سقوط کریپتوکارنسی در هفته گذشته مقداری پول نقد برایشان باقی مانده است، این فرصت را خواهند داشت که بخشی از تاریخ گروه مورد علاقه خود را که در بلاک چین جاودانه شده است، داشته باشند.

در 20 فوریه 2022، حراجی با تصاویر و آثار هنری تا به حال دیده نشده نیروانا برگزار می شود. این حراج فقط رمزنگاری خواهد بود و در همان روز تولد کورت کوبین، رهبر گروه نمادین که در 5 آوریل 1994 خودکشی کرد، برگزار می شود.

نیروانا در بلاک چین جاودانه شده است

این حراج شامل 27 تصویر و 15 اثر هنری است که قبلاً دیده نشده بود که از مجموعه ای از تصاویر گرفته شده توسط عکاس Faith West در 1 اکتبر 1991، در طی کنسرت گروه در JC Dobbs در فیلادلفیا، شش روز قبل از انتشار آلبوم Nevermind ایجاد شده است. .

این تصاویر که اکنون در Rarible به نمایش در می آیند، شامل عکس های سیاه و سفید و همچنین برخی ویرایش های رنگی روانگردان و برخی GIF ها با تصاویر متحرک مختلف هستند.

این حراج توسط Pop Legendz، استارت آپی که NFT های مرتبط با صنعت موسیقی را تولید می کند، برگزار می شود. NFT ها همه ارزان نیستند، اگرچه قیمت توکن ها ممکن است با توجه به اینکه گروه در صحنه راک جایگاهی افسانه ای به دست آورده است موجه باشد. همچنین این مطالب تا زمان اعلام در دسترس عموم قرار نگرفته بود. قیمت هر تصویر از 1ETH و 67ETH برای GIF شروع می شود. این حراج احتمالا با قیمت های بسیار بالاتر به پایان خواهد رسید.