Moon که توسط استودیوی مهندسی نرم‌افزار moon.ws توسعه داده شده است، خود را به عنوان اولین “متارور بین سیاره‌ای” معرفی می‌کندتجربه بی‌نظیر «بازی برای کسب درآمد» به علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال اجازه می‌دهد تا از مهارت‌های بازی خود کسب درآمد کنند و در عین حال تمدن جدیدی را از ابتدا ایجاد کنند.

در اینجا نحوه بلاک چین به شما اجازه خرید زمین در ماه را می دهد

متاورس محور NFT ماه را باید یک محیط بازی مبتنی بر بلاک چین چند محصولی در نظر گرفتاول از همه، شامل 26000 قطعه زمین مجازی است که کل زمین تنها ماهواره زمین را پوشش می دهد.

هر طرح به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض یا NFT ضرب می شودآنها را می توان مانند توکن های معمولی ارزهای دیجیتال ذخیره، مبادله، معامله و وثیقه کرددارایی اصلی بومی اکوسیستم، Moon Token (MON)، توسط اقتصاد پروژه به عنوان روش پرداخت اصلی آن پذیرفته شده است.

سپس از کاربران دعوت می شود تا سطح ماه را کاوش کنند و تمدن جدیدی را از ابتدا بسازندبه عنوان مثال، علاقه‌مندان به بلاک چین می‌توانند معادن و کسب‌وکار را باز کنند، املاک و زیرساخت‌ها را توسعه دهند و حتی دولت‌های ملی جدید، یعنی «کشورهای ماه» را ایجاد و مدیریت کنند.

برای اداره یک تمدن جدید، سازندگان می توانند تمام ساختارهای سیاسی و اقتصادی لازم را که برای دنیای مدرن شناخته شده است ایجاد کنند.

بسیاری از سیارات، متاورس منفرد

همچنین، مهندسان پشت این اکوسیستم بازی، ماژول سودآور «بازی برای کسب درآمد» را اجرا کردندکاربران می توانند با شرکت در مسابقات و مسابقات، با ایجاد ارزش در کشورهای خود و همچنین با ایجاد اتحادهای موفق در برابر رقبای خود، کسب درآمد کنند.

از نظر ایدئولوژیک، گیم پلی آن ویژگی های Age of Empires، Rise of Nations و Sim City را با هم ادغام می کند زیرا بر برنامه ریزی استراتژیک و برنامه ریزی بلندمدت تمرکز دارد.

در حالی که گیمرها ارزش کشورهای خود را از نظر پیشرفت سیاسی، نظامی و اقتصادی توسعه می دهند، ارزش توکن های غیر قابل تعویض مرتبط را افزایش می دهندسپس، توکن ها را می توان در بازارهای شخص ثالث، از جمله اوپن سی و راریبل، فهرست کرد.

همچنین، بسیاری از اشیاء درون بازی به عنوان NFT منتشر خواهند شد، مانند منابع اکسیژن اضافی، ابزار استخراج، تجهیزات حفاری سازگار با ماه و موارد دیگر.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، بر اساس نقشه راه متاورس NFT ماه، علاقه‌مندان به رمزارز باید منتظر گنجاندن سیارات و ماهواره‌های دیگر در دنیای بازی خود در ماه‌های آینده باشند.

لینک خبر:

https://u.today/moon-nft-metaverse-allows-crypto-holders-to-build-civilization-on-the-moon