Hivemind بر ساخت زیرساخت های رمزنگاری متمرکز شده است

مت ژانگ، مدیر سابق سیتی، در حالی که اوایل امروز Hivemind را اعلام کرد، فاش کرد که استراتژی زیربنایی استفاده از بخشی از بودجه برای تشویق استارت‌آپ‌های مبتنی بر کریپتو خواهد بود. نه تنها این، بلکه پروژه‌هایی را که تمرکزشان بر بهبود زیرساخت‌های رمزنگاری و ساختن جهان‌های مجازی است را نیز در اولویت قرار خواهد داد. در نهایت، ژانگ می گوید که بخش باقی مانده از صندوق نیز در تجارت دارایی های دیجیتال استفاده خواهد شد.

در همین حال، به عنوان بخشی از تلاش‌ها برای دستیابی به اهداف و اهداف اولیه Hivemind، VC با Algorand – یک پروتکل اثبات سهام (PoS) همکاری کرده است. Algorand یک پروژه بزرگ بلاک چین است. توکن بومی ALGO آن که در رتبه 21 قرار دارد، به ازای داده‌های Coinmarketcap، بیش از 11.3 میلیارد دلار ارزش کل بازار دارد.

سرمایه خطرپذیر در حال افزایش

در همین حال، نکته قابل توجه در صنعت کریپتو در سال جاری، این است که سرمایه گذاری خطرپذیر در حال افزایش بوده است، به طوری که استارت آپ های امیدوارکننده سرمایه هایی به میزان میلیاردها دلار را مشاهده می کنند.

و با این 1.5 میلیارد دلار جمع آوری شده، Zhang’s Hivemind به لیگ ده ها تک شاخ دیگر می پیوندد – اصطلاحی که برای توصیف استارتاپ هایی با ارزش بیش از یک میلیارد دلار استفاده می شود. به یاد بیاورید که Coingape قبلاً درباره راه‌اندازی یک صندوق رمزنگاری 2.2 میلیارد دلاری توسط شرکت سرمایه‌گذاری سیلیکون ولی Andreessen Horowitz در ماه ژوئن گزارش داده بود که بزرگترین صندوق در آن زمان بود. با این حال، شرکت سرمایه گذاری Paradigm، زمانی که بودجه 2.5 میلیارد دلاری خود را در نوامبر اعلام کرد، از بودجه ژوئن پیشی گرفت.

یک چیز مطمئن است، و همانطور که ژانگ ادعا می کند، فناوری بلاک چین که با همکاری آن با Algorand به دست آمده است، با پشتیبانی زیرساختی که در حال حاضر در دسترس نیست، راه طولانی در ارائه کارآفرینان در تجارت کریپتو خواهد داشت.

خلاصه

طبق گزارش بلومبرگ، مت ژانگ، کهنه کار مشهور وال استریت، طبق گزارش بلومبرگ، بنا به گزارش های بلومبرگ، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر 1.5 میلیارد دلاری (VC) به نام Hivemind Capital Partners راه اندازی کرده است. VC برای کمک به استارت‌آپ‌های مبتنی بر کریپتو و همچنین پروژه‌های بلاک چینی که در ساخت زیرساخت‌های صنعت کریپتو سرمایه‌گذاری می‌کنند، راه‌اندازی شد.