انتقال Floki Inu به DAO در روز شنبه، 22 ژانویه 2022، ساعت 8 صبح UTC، با پشتیبانی چندین صرافی آغاز شد.

حمایت مالی شد

حمایت مالی شد

Floki Inu ارتقاء به FlokiDAO را در 18 ژانویه 2021 اعلام کرد. مرحله 1 ارتقا در ساعت 8 صبح UTC در روز شنبه، 22 ژانویه 2022 آغاز شد. تصمیم برای تبدیل Floki Inu به یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) از چندین کلید اصلی گرفته شده است. یافته ها اولاً، صرافی‌های متمرکز به ماهیت متمرکز فلوکی اینو به‌عنوان یک مخالف کلیدی اشاره کردند که از آن خواسته شد آن را فهرست کند. ثانیاً، مهاجرت به یک DAO توکن را به شدت در موقعیت قرار می دهد.

حمایت مالی شد

حمایت مالی شد

ثالثاً، این به معنای پذیرش گسترده‌تر است و در آخر، آمار نشان می‌دهد که آینده ارزهای دیجیتال DAO است. اکثر صرافی‌های متمرکزی که اخیراً FLOKI را فهرست کرده‌اند ( قبلاً فقط در PancakeSwap و Uniswap فهرست شده بود) از ارتقاء به DAO پشتیبانی کردند. دارندگان Floki Inu که توکن های خود را در کیف پول صرافی نگهداری می کنند ، نیازی به انجام هیچ گونه اقدامی در حین و پس از ارتقا نداشتند.

 Ethereum و Binance هوشمند زنجیره ای. آنها همچنین در این مرحله از کسانی که توکن را در دست داشتند عکس گرفتند. تمام صرافی‌های متمرکز با دارندگان FLOKI، سپرده‌ها و برداشت‌ها را تا پایان ارتقا غیرفعال کردند.

همه آدرس‌های قرارداد هوشمند ارتقا یافته قبل از تکمیل ارتقا، عمومی خواهند شد. این کار برای جلوگیری از فریب کلاهبرداران کسانی که مشتاقانه منتظر تغییرات ایجاد شده توسط ارتقا هستند، انجام می شود. تقریباً در ساعت 8:36 صبح UTC، فلوکی به مردم هشدار داد که پیام‌های کسانی را که ادعا می‌کنند قراردادهای ارتقا یافته دارند، دریافت نکنند. دو آدرس قرارداد ارتقا یافته برای اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس عبارتند از https://etherscan.io/address/0xcf0c122c6b73ff809c693db761e7baebe62b6a2e و https://bscscan.com/token/0xfb5b83858000 .

صرافی هایی که فلوکی را فهرست می کنند

صرافی‌های StealthEX ، DAVOS CRYPTOS و Bitrue همگی از ارتقا پشتیبانی کردند. پروتکل‌های DeFi Barnbridge و Inverse Finance نیز پشتیبانی می‌شوند، اما سایر پروتکل‌های DeFi پشتیبانی نمی‌شوند. برای کسانی که در اینورس فاینانس وام گرفتند، فلوکی به آنها زمان داد تا وام ها را پرداخت کنند تا در زمان ارتقاء از انحلال جلوگیری کنند.

FLOKI به دنبال ابزار بیشتر در مقایسه با SHIB است

هنگامی که BeInCrypto در مورد اینکه آیا هدف Floki Inu براندازی رقیب خود Shiba Inu است یا خیر، رئیس بازاریابی گفت: “هدف این است. ما واقعاً معتقدیم که سال آینده ما از شیبا سود بیشتری خواهیم داشت…» او افزود که هدف اصلی Floki Inu رقابت با Shiba Inu نیست، بلکه بیشتر توسعه و بهبود Floki Inu است. فلوکی اخیراً برای پاسخگویی به تبلیغات Floki Inu در لندن که تصور می‌شد قوانین تبلیغات را نقض می‌کند، فراخوانده شد.