First-Mover Fidelity

Fidelity Clearing Canada (FCC) در روز چهارشنبه از بیانیه مطبوعاتی این اطلاعیه رونمایی کرد. در این نسخه به سرعت اشاره شده است که FCC “اولین سازمان تنظیم مقررات صنعت سرمایه گذاری کانادا (IIROC) است که این راه حل تجارت ارز دیجیتال و نگهبانی اختصاص داده شده برای سرمایه گذاران نهادی، از جمله صندوق های سرمایه گذاری مشترک و صندوق های مبادله ای را ارائه می دهد.

اسکات مکنزی، رئیس FCC، در این انتشار بیان کرد که “تقاضا برای سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال به طور قابل توجهی در حال افزایش است و سرمایه گذاران نهادی به دنبال یک پلت فرم فروشنده تنظیم شده برای دسترسی به این طبقه دارایی هستند.” این اطلاعیه این درها را به روی سرمایه گذاران باز می کند. تا به امروز، سرمایه گذاران کانادایی مجبور بودند برای قرار گرفتن در معرض کریپتو به صندوق های سرمایه گذاری متقابل و ETF متوسل شوند. علاوه بر این، وجوه بیت کوین موجود در کانادا تاکنون از متولیان مستقر در ایالات متحده ارائه شده است.

FCC شمالی 200 میلیارد دلار در AUM (دارایی های تحت مدیریت) دارد. این شرکت همچنین به بیش از 100 شرکت سرمایه گذاری در کانادا خدمات ارائه می دهد. گزارش‌ها حاکی از آن است که بر اساس سابقه ایالات متحده، Fidelity انتظار دارد یک باند چهار ساله برای راه‌اندازی خدمات در بازار ارزهای دیجیتال وجود داشته باشد. مقیاس کامل و دامنه چگونگی ارائه این خدمات هنوز فاش نشده است.

دیدگاه وفاداری

این شرکت خدمات مالی ظاهراً نسبت به ارزهای دیجیتال در تصویر بزرگ صعودی است. حداقل، این شرکت قدرت ماندگاری را تشخیص می‌دهد و می‌داند که باید نقش خود را در کریپتو مشخص کند. ماه گذشته، یک تحلیلگر Fidelity خوش بینی محتاطانه ای را در صاحبان «دست الماس» بیت کوین نشان داد. علیرغم این، این تحلیلگر همچنین معتقد بود که بیت کوین راهی دور از معیار روانشناختی 100000 دلاری است. تا به امروز، به نظر می رسد که انتظارات تحلیلگران تقریباً برابر بوده است.

این شرکت برای اولین بار خدمات رمزنگاری مستقر در ایالات متحده را در سال 2018 راه اندازی کرد. در ماه می سال جاری، Fidelity اولین صندوق بیت کوین خود را در ایالات متحده افتتاح کرد و بیش از 100 میلیون دلار از حدود 80 سرمایه گذار معتبر جمع آوری کرد.

Fidelity در ماه های اخیر نیز گزارش سالانه Fidelity Digital خود را منتشر کرده است. آن گزارش یافته‌های جالب زیادی داشت، از جمله اینکه نه سرمایه‌گذار از ده سرمایه‌گذار مورد بررسی، دارایی‌های دیجیتال را جذاب می‌دانستند. تنها با چند ماه گذشته فعالیت، واضح است که Fidelity اهمیت آنچه در خطر است را درک می کند – و اعلام امروز در کانادا آنها را به خوبی در کشور برای استفاده از این دانش قرار می دهد.