Discord، پلتفرم شبکه اجتماعی محبوب ممکن است به زودی پشتیبانی اتریوم (ETH) را ادغام کند، زیرا توییت اخیر جیسون سیترون، مدیرعامل این شرکت، گمانه‌زنی‌ها را برانگیخت. Citron یک اسکرین شات از صفحه تنظیمات Discord منتشر کرد که امکان ادغام اتریوم را نشان می دهد و همچنین نقل قول معروف «احتمالاً هیچ چیز» را اضافه کرد که اغلب در پرتو رویدادهای مهم رمزارز استفاده می شود. گمانه‌زنی‌های ادغام اتریوم تقریباً تأیید شد زیرا اسکرین شات همچنین گزینه‌ای را برای کاربران نشان می‌دهد که $ETH را از طریق Metamask و کانکتور کیف پول زنجیره‌ای WalletConnect اضافه کنند. این گزینه‌ها تا صبح سه‌شنبه در اپلیکیشن Discord موجود نبود. بنابراین، واضح است که اسکرین شات به احتمال زیاد از یک تیم توسعه است.

با وجود شلوغ شدن بازار توسط پلتفرم های شبکه های اجتماعی متعدد، Discord به سرعت در میان پلتفرم های تعامل اجتماعی راه خود را به بالاترین سطح رسانده است. بسیاری ادعا می کنند که این شبکه اجتماعی بالقوه وب 3.0 است، همانطور که یکی از کارشناسان آن را “Web 3.0 Sleer” نامید، با توجه به محبوبیت آن در بین جامعه رمزنگاری و افزایش استفاده جهانی از آن. این پلتفرم با تمرکز گیمرها توسعه داده شد اما بعداً با جامعه کریپتو نیز جذب شد.

آیا دیگران از دیسکورد پیروی خواهند کرد؟

رمزارزها امسال واقعاً به جریان اصلی تبدیل شده‌اند، نه فقط به این دلیل که به طور گسترده پذیرفته شده‌اند و دولت‌ها در حال تدوین مقررات فراگیر برای ترویج استفاده از آنها هستند، بلکه بیشتر به این دلیل است که مردم اکنون ارزش واقعی آن را می‌بینند. طی هفته گذشته، شهردار میامی و شهردار منتخب نیویورک اعلام کردند که حقوق خود را به بیت کوین می‌پذیرند.

Discord ممکن است به زودی پشتیبانی اتریوم را اضافه کند، با این حال، توییتر پشتیبانی از انعام بیت کوین از طریق شبکه لایتنینگ را اضافه کرده است، در حالی که Reddit نیز یک گزینه انعام دارد. با نگاهی به سرعت ادغام رمزنگاری در پلتفرم های آنلاین، بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر ممکن است از دیسکورد پیروی کنند. پذیرش کریپتو یک اثر دومینویی ایجاد کرده است که در آن زمانی که یک شرکت یا کشوری پشتیبانی کریپتو را ادغام می کند، بسیاری دیگر از آنها پیروی می کنند.

اتریوم ($ETH) در اوایل امروز به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 4837 دلار رسید و چشم به راه 50000 دلار بود. دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار نیز به سمت گذار به ETH 2.0 پیش می رود و کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت آن در این چرخه صعودی به 10 هزار دلار برسد.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار از مرز 3 تریلیون دلار عبور کرد زیرا بسیاری از کارشناسان بازار شروع یک چرخه صعودی دیگر را پیش‌بینی کردند. بیت کوین یک ATH جدید را لمس کرد و همچنین از 68 هزار دلار عبور کرد زیرا اکثر بازار ارزهای دیجیتال در رنگ سبز معامله می شد.