•  

DEX aggregator 1inch دور بودجه 175 میلیون دلاری سری B را بسته است. کسب و کار تامین نقدینگی اکنون 2.25 میلیارد دلار ارزش دارد. گروه آمبر مستقر در هنگ کنگ، همراه با 50 شرکت کننده دیگر از جمله شرکت هایی مانند VanEck و Celsius، این دور را رهبری کردند.

صنعت DeFi با TVL 277 میلیارد دلاری امسال شاهد علاقه سرسام آور بوده است. به همین دلیل، inch 1هدف بودجه خود را از 70 میلیون دلار افزایش داد.

یکی از بنیانگذاران Sergej Kunz به Forbes گفت:

هدف اصلی ما برای این رویداد جمع آوری کمک مالی ، باز کردن درهای DeFi برای موسسات است. 1 تریلیون دلار از دارایی‌های بعدی که وارد DeFi می‌شوند، به جای کاربران خرده‌فروشی، از موسسات می‌آیند و inch 1می‌خواهد ورود آنها را تسهیل کند.

با این حال، این شرکت در تلاش است تا یک پروتکل انطباق را برای سرمایه گذاران نهادی منتشر کند. inch Pro 1امکان دسترسی مستقیم به ابزارهای مختلف DeFi را برای این مجموعه از سرمایه گذاران فراهم می کند.

طبق گزارش PitchBook، سرمایه‌گذاران خطرپذیر امسال در حال غواصی بزرگ در اکوسیستم استارت‌آپ کریپتو هستند. آنها از نوامبر سال تا کنون بیش از 27 میلیارد دلار در سطح جهان سرمایه گذاری کرده اند.

یک تحلیل اخیر همچنین اشاره کرد که “تعداد DEX های فعال” از سال 2019 به طور قابل توجهی افزایش یافته است، عمدتاً به دلیل رشدی که بخش DeFi شاهد آن بود. در همین حال، شایان ذکر است که چین بخشی از این رشد نیست. طبق گزارش اخیر بلومبرگ، تصمیم سیاست بیت کوین پکن باعث کاهش سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در این کشور شده است.

Chris Bendsten، تحلیلگر CB Insights به بلومبرگ گفت:

ما اساساً هیچ معامله ای در چین ندیده ایم. در آسیا، این شرکت ها واقعاً در هنگ کنگ، هند و سنگاپور مستقر هستند.