DeFi Technologies، یک شرکت فناوری سهامی عام، امروز اعلام کرد که این شرکت سرمایه گذاری 25 میلیون فرانک فرانک را در SEBA Bank AG، یک پلت فرم بانکداری دارایی دیجیتال برجسته سوئیس، بسته است.

SEBA که در آوریل 2018 تأسیس شد، در حال حاضر بیش از 25 بازار را در سراسر جهان پشتیبانی می کند. این شرکت اخیراً از FINMA مجوز دریافت کرده و در بین جامعه جهانی رمزنگاری محبوبیت پیدا کرده است. طی چند ماه گذشته، SEBA موقعیت خود را در منطقه APAC تقویت کرده است. این شرکت با داشتن دفتر اختصاصی در ابوظبی، قصد دارد حضور خود را در خاورمیانه گسترش دهد.

با توجه به پلت فرم بانکداری دارایی های دیجیتال سوئیس، سرمایه گذاری اخیر DeFi Technologies و سایر شرکت کنندگان کلیدی گسترش جهانی آن را تسهیل می کند.

راسل استار، مدیر عامل شرکت DeFi Technologies، گفت: “این زمان هیجان انگیزی در بخش دارایی های دیجیتال است. ما خوشحالیم که با بانک SEBA همکاری می کنیم تا محصولات و راه حل های دیگری را پیشگام کنیم که دسترسی بیشتری به فرصت های سرمایه گذاری تنظیم شده در امور مالی غیرمتمرکز رو به رشد فراهم می کند. و فضای وب 3.0.

در آوریل 2021، بانک SEBA به عنوان صادرکننده ETP کریپتو به SIX پیوست. این شرکت در آگوست سال گذشته عرضه خود را گسترش داد و Chainlink و Aave را به پیشنهاد DeFi خود اضافه کرد.

قرارداد مشارکت ترجیحی

پیش از این، DeFi Technologies شراکت ترجیحی خود را با بانک SEBA اعلام کرد و همکاری خود را با ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال در حال ظهور گسترش داد.

“موافقتنامه مشارکت ترجیحی” چارچوبی را برای DeFi Technologies ترسیم می کند تا به ارائه دهنده ترجیحی خدمات سهام، ارجاع مشتری، بازارسازی و نقدینگی به SEBA تبدیل شود و SEBA به ارائه دهنده ترجیحی خدمات نگهداری DeFi Technologies تبدیل شود. DeFi Technologies افزود، توافقنامه مشارکت ترجیحی همچنین همکاری بیشتر بین SEBA و DeFi Technologies را در زمینه مدیریت دارایی و سرمایه گذاری، خدمات استخراج، توکن سازی، بازارهای سرمایه دیجیتال و تحقیقات سازمانی تشریح می کند.

ماه گذشته، فناوری های DeFi حضور خود را در اروپا گسترش داد و فهرست Valor ETP ها را در Euronext Paris اعلام کرد.