صرافی کریپتو جمینی پشتیبانی از میم کوین محبوب Shiba Inu (SHIB) را در میان علاقه رو به رشد اضافه کرده است. Gemini اعلام کرد که اکنون از SHIB علاوه بر چند توکن جدید defi، metaverse، زیرساخت و مدیریت داده پشتیبانی می کند.

افزوده شدن جدید صرافی زمانی انجام می شود که دارندگان میم کوین به طور پیوسته در حال افزایش هستند.

جمینی شیبا اینو را فهرست می کند

صرافی کریپتو آخرین موارد اضافه شده خود را در یک پست وبلاگی در روز جمعه اعلام کرد.

ما خوشحالیم که پشتیبانی از Shiba Inu (SHIB) و همچنین طیف وسیعی از توکن‌های DeFi، متاورس، زیرساخت و مدیریت داده جدید را اعلام کنیم. شرکت گفت.

Shiba Inu (SHIB)، Audius (AUDIO)، شبکه ماسک (MASK)، سانتریفیوژ پیچیده (WCFG)، Quant (QNT)، رادیکل (RAD)، Burn (ASH)، Superrare (RARE)، Fetch.ai (FET) و Numeraire (NMR) اکنون برای سپرده گذاری و نگهداری در Gemini پشتیبانی می شوند.

لیست اخیر SHIB در پلتفرم Gemini نشان دهنده میزان تقاضای کاربران برای سکه است. در واقع، درخواست برای صرافی بزرگ دیگر، Robinhood، برای افزودن پشتیبانی از SHIB هنوز ادامه دارد. در حال حاضر این طومار 532237 امضا دارد. با این حال، Robinhood اخیراً نشان داد که عجله ای برای اضافه کردن سکه های جدید به پلتفرم خود ندارد.

هفته گذشته، کریستین براون، مدیر عامل شرکت رابینهود کریپتو و معاون عملیات محصول در کنفرانسی در مورد استراتژی کریپتو شرکتش صحبت کردند. او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا صرافی SHIB را فهرست می‌کند یا خیر، پاسخ داد: «وقتی نوبت به استراتژی ما در مورد آنچه که قرار است فهرست کنیم، می‌رسد، اولین چیز این است که ما در مورد آن صحبت نمی‌کنیم. بنابراین، متأسفانه قصد ندارم این خبر را در اینجا اعلام کنم.»

او همچنین توضیح داد که استراتژی شرکت با سایرین مانند Coinbase که در حال رقابت در لیست دارایی‌های بیشتری هستند، متفاوت است.

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که همه چیز را از منظر نظارتی به خوبی ارزیابی می‌کنیم. و ما اولین شرکتی هستیم که ایمنی را حفظ می‌کنیم، بنابراین به این ترتیب می‌خواهیم آن را بازی کنیم.»

از سوی دیگر، کوین بیس مشتاق است بسیاری از ارزهای دیجیتال را فهرست کند. در اوایل این ماه، صرافی اعلام کرد که Shiba Inu اکنون در دسترس ساکنان نیویورک است. اگرچه، از ژوئن SHIB را بر روی پلتفرم خود ارائه کرده است.

تعداد دارندگان SHIB در حال افزایش است

با افزایش محبوبیت SHIB، افراد بیشتری می خواهند به آن دست پیدا کنند.

تعداد دارندگان Shiba Inu در حال نزدیک شدن به تعداد دارندگان یک میلیون نفری است که مدت ها در انتظار آن بود. در زمان نگارش این مقاله، 985674 آدرس منحصر به فرد اکنون دارایی های SHIB را در اختیار دارند.