Chainlink توکن UNI را در حجم معاملات بین 1000  آدرس بزرگ اتریوم تغییر می دهد. در حال حاضر، توکن با رشد کوچک 2.8 درصدی واکنش نشان می دهد.

 

فعالیت نهنگ

در حالی که UNI بیشترین توکن در بین آدرس‌های بزرگ باقی می‌ماند، لینک بیشترین حجم معاملات را دارد، به این معنی که نهنگ‌ها یا در حال فروش یا خرید دارایی بودند. اما با توجه به قیمت فعلی، قدرت خرید از فشار فروش بیشتر است.

 

نهنگ‌ها در حال حاضر دارای توکن‌های لینک به ارزش 360 میلیون دلار هستند که تنها 1.85 درصد از کل وجوهی است که در بین بزرگترین کیف‌پول‌های بلاک چین اتریوم متمرکز شده است، به استثنای مبادلات و پروژه‌ها.

 

حجم های صعودی

اگرچه لینک به عنوان پرمعامله ترین توکن در 24 ساعت گذشته رتبه اول را به خود اختصاص داده است، اما همچنان به Shiba Inu می بازد که در رتبه پنجم در بین 10 توکن برتر خریداری شده  باقی مانده است ، در حالی که Link در جایگاه ششم باقی مانده است.

 

افزایش حجم معاملات در توکن لینک را می توان نشانه مثبتی برای بازار در نظر گرفت زیرا حجم معاملات بالاتر برای یک دارایی در روند صعودی ممکن است به عنوان سوخت برای ادامه کار عمل کند. حجم معاملات در بالای روند فعلی کاهش می یابد. در مورد لینک، حجم معاملات فعلی تمایل به کاهش دارد اما همچنان بالاتر از میانگین باقی می ماند.

 

در زمان انتشار، Chainlink با 9.7 درصد افزایش قیمت در چهار روز گذشته با 26.40 دلار معامله می شود. پیش از این، Chainlink 30٪ از ارزش خود را از نقطه ATH در نمودار از دست داد. پس از اصلاح بازار ارزهای دیجیتال جهانی، لینک پس از افت 8 درصدی دیگر حتی ارزان تر شد.

لینک خبر :

https://u.today/chainlink-becomes-most-traded-token-among-whales