در حالی که چندین هفته است که بازار ارزهای دیجیتال به طور مداوم در حال افزایش است، “بازیگران قدیمی” مورد توجه سرمایه گذاران و معامله گران قرار گرفته اند. پیش از این، لایت کوین با یک پمپ 40 درصدی بازار را غافلگیر کرد و اکنون Chainlink با حمایت تعداد فزاینده ای از دارندگان، از بالاترین سطح دو ماهه خود عبور می کند.

 

 

 

با توجه به داده های زنجیره ای، بیش از 158.9 هزار آدرس در حال حاضر LINK را برای بیش از یک سال نگه داشته اند. معمولاً سرویس‌های داده روی زنجیره تعداد کلی کیف‌پول‌ها و نرخ رشد آن‌ها را ردیابی می‌کنند، اما در این مورد، تنها کیف‌هایی که بیش از یک سال سکه‌ها را نگه می‌داشتند، شمارش می‌شوند.

برو تفنگداران!

 

تعداد دارندگان – آدرس‌هایی که برای بیش از یک سال نگهداری می‌شوند – تنها در 12 ماه 265 درصد افزایش یافته است.

158900 آدرس در مجموع 691.81 میلیون LINK را در خود جای داده است pic.twitter.com/PO5sOVjwxb

— IntoTheBlock (@intotheblock) 10 نوامبر 2021

با نگاهی به تعداد دارندگان بلندمدت، سرمایه گذاران می توانند احساسات کلی بازار را نسبت به ارزهای دیجیتال مشخص تعیین کنند.

میانگین زمان نگهداری کیف پول های ذکر شده در حال حاضر 3.8 سال است. در مجموع، آن آدرس های کیف پول دارای 691 میلیون سکه LINK هستند. در 30 روز گذشته، تعداد کیف پول ها 3 درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر، اکثر دارندگان Chainlink “در پول” باقی می‌مانند، که به این معنی است که دارایی‌های آنها سودهای محقق نشده است. فقط 9 درصد از دارندگان «در پول» هستند یا به سادگی موقعیت های خود را باز کرده اند و در حال شکستن هستند.

در زمان انتشار، LINK با 6.5 درصد رشد روزانه با 36 دلار معامله می شود. علاوه بر این، Chainlink در 50 روز گذشته در حال حرکت بوده است که منجر به رشد 66 درصدی شده است.

لینک خبر :

https://u.today/chainlink-hits-two-month-high-with-number-of-holders-increasing-by-265