پروتکل مالی غیرمتمرکز جدید و ابزار ضرب کوین پایدار، آردانا (دانا)، یک کمپین فروش را برای رمز اصلی حاکمیت بومی خود، دانا، تکمیل می کند.

ada 1,500,000 دلار از فروش توکن در Tokensoft و OccamRazer جمع آوری کرد

طبق اعلامیه رسمی که توسط تیم آردانا به اشتراک گذاشته شده است، عرضه اولیه مبادله غیرمتمرکز دو مرحله ای (IDO) آن در Tokensoft و OccamRazer با موفقیت به پایان رسیده است.

⚡استخر @ArdanaProject IDO 100% پر شده است!⚡

🎉 به @ArdanaProject و همه شرکت‌کنندگان برای یک #IDO موفق تبریک می‌گوییم! 🎉

❗$DANA صرفا به عنوان یک توکن بومی Cardano توزیع می شود. توزیع توکن توسط پروژه Ardana اجرا می‌شود، نه #OccamRazer مانند IDOهای معمول. pic.twitter.com/PdiO6HACI5

— Occam.fi ⛰️ (@OccamFi) 4 نوامبر 2021

در مجموع 1500000 دلار توسط سرمایه گذاران خرده فروشی در این دو پلتفرم جمع آوری شد. اولین DANA IDO در 28 اکتبر در پلتفرم Tokensoft شرکت کرد. قیمت توکن فروش 0.60 دلار با حداکثر تخصیص 500 دلار برای یک حساب شرکت کننده تعیین شد.

دور دوم فروش توکن در پلتفرم OccamRazer توسط Occam.Fi سازماندهی شد. در مجموع، شرکت کنندگان در دومین IDO دانا با 500000 دلار سرمایه گذاری از محصول حمایت کردند.

رایان ماتوو، مدیرعامل و موسس آردانا، مجذوب چشم‌اندازهایی است که با سرمایه‌گذاری جدید باز می‌شود:

ما از موفقیت دور اخیر جمع آوری کمک های مالی عمومی با Occam خرسندیم. Occam مطمئناً سکوی پرتاب پیشرو در Cardano است و ما مشتاقانه منتظر موفقیت بیشتر در کار با آنها هستیم زیرا به راه اندازی توکن خود در هفته های آینده نزدیک می شویم.

پیش از این، ada 10 میلیون دلار از مجموعه بنیادهای VC متمرکز بر بلاک چین جمع آوری کرده بود. یعنی cFund، Three Arrows Capital، Ascentive Assets، DeFi Capital، Morningstar Ventures، Mechanism Capital، Kronos Research، FMFW.io و MGNR در فروش خصوصی DANA شرکت کردند.

آوردن دفای و استیبل کوین به کاردانو (ADA)

هدف آردانا (دانا) ایجاد زیرساخت استیبل کوین بدون درز در بالای بلاک چین کاردانو (ADA) است. این به مشتریان اجازه می دهد تا با استفاده از توکن بومی Cardano ADA به عنوان وثیقه، استیبل کوین dUSD را ضرب کنند.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، آردانا همچنین بر پیشرفت قابلیت همکاری بین Cardano (ADA) و سایر محیط‌های قراردادهای هوشمند امیدوارکننده متمرکز شده است.

وثیقه های زنجیره ای برای Cardano اکنون پس از مشارکت ada و algo امکان پذیر است

همچنین، با شبکه COTI در ایجاد یکی از اولین رمپ‌های فیات به اکوسیستم کاردانو (ADA) همکاری کرد

لینک خبر :

https://u.today/cardanos-defi-hub-ardana-dana-raises-15-million-in-two-tokensales