آدرس‌های Active Cardano بازدیدهای جدید بالایی دارد

فعالیت در Cardano تنها در چند هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است، که نشان دهنده یک الگوی همبستگی معکوس با قیمت دارایی دیجیتال است. تعداد آدرس‌های فعال فقط کمی بالاتر از 200K به عنوان اوج در بیشتر سال حفظ شده است. با این حال، این وضعیت در سه ماهه چهارم سال تغییر کرد.

از آنجایی که قیمت ADA در بازار افزایش یافته بود، تعداد آدرس های فعال در این بین افزایش یافت. در اواخر نوامبر، این رقم به شدت افزایش یافته بود زیرا این رقم نسبت به بالاترین رکورد قبلی خود حدود 80 درصد رشد داشت.

این رقم در اکتبر به بالاترین حد خود رسیده بود، زمانی که تعداد آدرس‌های فعال Cardano به 250000 رسید. سپس در اواسط نوامبر، این تعداد به 250000 نفر رسید اما متعاقبا کاهش یافت. بهبودی از این نقطه حتی شتاب بیشتری خواهد داشت زیرا تعداد آدرس‌های فعال برای اولین بار به بالای 400000 رسیده است.

افزایش تعداد آدرس های جدید

آدرس‌های فعال تنها معیاری نبودند که افزایش قابل توجهی داشت. داده های IntoTheBlock نشان می دهد که کاردانو همچنین شاهد افزایش تعداد کیف پول های جدید در بلاک چین بوده است. اساساً از همان الگوی تعداد آدرس‌های فعال پیروی می‌کند و در تمام اکتبر و نوامبر یک همبستگی قوی را حفظ می‌کند.

بیش از 100000 آدرس کیف پول جدید در ماه نوامبر به شبکه Cardano اضافه شد که در نهایت به حدود 300000 رسید. درصد قابل توجهی از این آدرس‌های جدید پس از کاهش قیمت دارایی دیجیتال به زیر ۲ دلار اضافه شد.

علیرغم قیمت رنج ADA، پذیرش در شبکه کند نشده است. سرمایه‌گذاران همیشه در مورد سرمایه‌گذاری‌های خود به سمت آینده پروژه و نه کوتاه‌مدت صحبت کرده‌اند و این را در هفته گذشته نشان داده‌اند.

لینک خبر :

 

لینک خبر :

https://www.newsbtc.com/news/cardano/cardano-active-addresses-shoots-to-new-highs-amid-downtrend/