هاردفورک آلونزو در ماه سپتامبر، پشتیبانی قراردادهای هوشمند را یکپارچه کرد و راه‌های جدیدی را در این راه باز کرد. منتقدان به دلیل ورود دیر هنگام کاردانو بر بازار دیفای تردید داشتند، با این حال، هاسکینسون در تمام مدت تاکید کرده است که تمرکز بر ساخت یک محصول قابل اعتماد به جای یک ترفند است. Cardano به سرعت در اکوسیستم Defi با تعداد فزاینده ای از استیکرها و پشتیبانی از Dapp جای خود را نشان داد.

Cardano همچنین قرار است اولین صرافی غیرمتمرکز خود را در قالب Sundae Swap در اواخر امروز راه‌اندازی کند و تیم توسعه‌دهندگان و کاربران را تشویق کرده است تا با پیدا کردن اشکالات آن را به محصولی قدرتمند در هنگام راه‌اندازی در شبکه اصلی تبدیل کنند.

آیا افزایش محبوبیت DeFi Cardano می تواند به قیمت $ADA کمک کند؟

افزایش محبوبیت Defi کاردانو و فعالیت رو به رشد توسعه در بلاک چین بر قیمت آن تاثیری نداشته است. قیمت $ADA در آستانه ارتقای آلونزو با رسیدن به 3.10 دلار به یک ATH جدید رسید و بسیاری انتظار داشتند که قیمت پس از به‌روزرسانی موفقیت‌آمیز کاملاً مشابه اتریوم افزایش بیشتری پیدا کند. با این حال، حتی زمانی که آلتکوین‌های دیگر به بالاترین حد خود رسیدند، قیمت دلار ADA به نزول خود ادامه داد.

Cardano ($ADA) در حال حاضر با 7 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با 1.32 دلار معامله می شود. آلتکوین پشتیبانی کلیدی خود را در حدود 1.60 دلار در جریان سقوط فلش ​​اخیر بازار از دست داد و اکنون به نظر می رسد در بحبوحه بهبود کلی بازار، شتاب بیشتری پیدا کند. طرفداران کاردانو بر این باورند که توسعه رو به رشد این پلتفرم هنوز قیمتی نداشته است و به محض رسیدن به آن، ADA به روش های صعودی خود باز خواهد گشت.