Bitnomial، یک شرکت مبادله مشتقات ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، امروز از راه اندازی معاملات آتی بیت کوین با تسویه فیزیکی تا 35 درصد خبر داد. در ابتدا، Bitnomial معاملات را در دو قرارداد سه ماهه، معاملات آتی دلار آمریکا و دسی بیت کوین دلار آمریکا ارائه می‌کند که هم برای موسسات و هم برای افراد تعیین می‌شود و هزینه‌ای برای داده‌های بازار یا دسترسی به معاملات دریافت نمی‌کند.

این راه اندازی اولین مورد در مجموعه ای از محصولات است، با گزینه ها و سایر دارایی ها که در ماه های آینده ارائه می شود. قراردادهای Bitnomial به معاملات پایه کارآمد اجازه می دهد، نیاز به انجام معاملات دوجانبه برای کاهش موقعیت ها را از بین می برد، و وام دهندگان و ماینرها را قادر می سازد تا در مقیاسی پرچین شوند.

اعلام امروز همزمان با اعلام سرمایه گذاران استراتژیک جدید از جمله فرانکلین تمپلتون، دفتر خانواده O’Brien، و Belvedere Strategic Capital است. سرمایه‌گذاران جدید به سرمایه‌گذاران و شرکت‌کنندگان فعلی از جمله Jump Trading ، DV Chain، Consolidated Trading، Coinbase Ventures، Digital Currency Group، Electric Capital و Bittrex Global می‌پیوندند.

علاوه بر این، Bitnomial با شرکت های کارگزاری ED&F Man Capital Markets، Marex، RJ O’Brien & Associates، و StoneX Financial برای حمایت از معاملات شریک شده است. DV Chain و Galaxy Digital اولین معامله را انجام دادند که توسط RJ O’Brien & Associates و ED&F Man Capital Markets تایید شد، در حالی که جنسیس یکی از حامیان اولیه و کلیدی این پیشنهاد بوده است.