BitMEX ارز دیجیتال خود را با نام BMEX راه اندازی کرده است. این صرافی همچنین 1.5 میلیون توکن به برخی از کاربران خود هدیه داد.

BitMEX به کاربران با توکن های BMEX پاداش می دهد

در یک بیانیه مطبوعاتی که با CryptoPotato به اشتراک گذاشته شد ، BitMEX اشاره کرد که این توکن ها بر اساس فعالیت های قبلی آنها در صرافی به کاربران هدیه داده شده است.

به یاد بیاورید که BitMEX در اوایل ماه دسامبر اعلام کرد که ارز دیجیتال بومی خود را راه اندازی می کند و وعده داده است که بخش قابل توجهی از توکن ها را برای کاربران تأیید شده BitMEX منتشر کند.

BMEX بر روی بلاک چین اتریوم با حداکثر عرضه 450 میلیون توکن و یک دوره واگذاری حداکثر تا پنج سال ساخته شده است. این توکن‌ها برای پاداش دادن به کاربران قدیمی و جدید صرافی استفاده می‌شوند و به آن‌ها اجازه می‌دهند تا ۱۵ درصد تخفیف در کارمزد معاملات دریافت کنند.

امتیازات انحصاری برای دارندگان توکن

علاوه بر این، دارندگان توکن چندین امتیاز انحصاری دریافت خواهند کرد. اینها شامل بلیط VIP برای رویدادهای ورزشی، خدمات VIP برای کاربرانی که بیش از 500000 توکن BMEX دارند، دسترسی انحصاری به محصول، و شرایط ترجیحی برای خدمات آینده است.

دارندگان BMEX همچنین می‌توانند دسترسی رایگان به دوره‌های آکادمی BitMEX و کانال‌های اجتماعی خصوصی، افزایش نرخ بازده سپرده‌های BitMEX EARN و تخفیف‌های کارمزد در صرافی BitMEX Spot را که انتظار می‌رود در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ راه‌اندازی شود، دریافت کنند.

دارندگان می توانند توکن های BMEX خود را از اول فوریه به اشتراک بگذارند، در حالی که معاملات نقطه ای توکن ها در اوایل سه ماهه دوم و پس از راه اندازی بورس نقدی BitMEX آغاز می شود.

در BMEX Litepaper، صرافی نشان داد که قصد دارد هر سه ماهه BMEX را بسوزاند تا سودمندی خود را برای سرمایه گذاران افزایش دهد، زیرا این توکن به شرکت اجازه می دهد خدمات خود را گسترش دهد و کاربران جدید را جذب کند.

الکساندر هوپتنر، مدیرعامل BitMEX، در صحبت در مورد آخرین توسعه، گفت:

اگرچه این یک نقطه عطف بزرگ برای کاربران BitMEX است، مهم است که در نظر داشته باشیم که ما تازه در آغاز سفر خود هستیم. Crypto هسته اصلی یک تغییر عظیم از آنالوگ به دیجیتال است و ما BitMEX را به عنوان سنگ بنای این پارادایم جدید قرار می دهیم. BMEX نشانه ای برای ایمانداران واقعی در این دوره جدید است و سوختی است که ما برای گسترش اکوسیستم BitMEX استفاده می کنیم.