هدف Bandai Namco ایجاد جوامع حول نام تجاری و طرفداران آن و همچنین جوامعی پیرامون متاور IP است. در نهایت چارچوب‌های طولانی‌مدت و پیچیده‌ای را از طریق این جوامع و محتوا ایجاد می‌کند و Bandai به کیفیت آن اتصالات اهمیت می‌دهد.

باندای نامکو با دنبال کردن این استراتژی ارزش بلندمدت مالکیت معنوی را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

Bandai Namco نمونه کارها Metaverse را ایجاد می کند

Bandai Namco سرمایه گذاری هنگفتی را روی پایه گذاری و توسعه این قلمرو مجازی مالکیت معنوی (IP) انجام می دهد تا این فراابرس IP را به واقعیت تبدیل کند.

این متاورس جدید جزئی از استراتژی «محور IP» شرکت ژاپنی است که هدف آن افزایش تعامل طرفداران با برندهایش است.

Bandai Namco این تغییر فراجهانی را برای استراتژی کسب و کار دیجیتالی خود حیاتی می بیند و دامنه مجازی را به عنوان یک ابتکار اصلی شناسایی می کند.

Bandai Namco مجموعه ای متنوع از IP ها دارد که می توانند در آخرین تلاش خود از آنها استفاده کنند، از جمله Dark Souls و Elden Ring آینده، Dark Pictures Anthology، Soul Calibur، سری Tales، و مجموعه ای از مانگا، انیمه های دارای مجوز، و دیگر دارای گواهی. کلاسیک های آرکید

علاوه بر این، به نظر می رسد لوگوی جدید شرکت Bandai Namco که در ابتدا در اکتبر 2021 رونمایی شد، کمی تغییر کرده است. الگوی حباب گفتار سرخابی رنگ اطراف نام شرکت با یک الگوی قرمز جایگزین شده است.

همانطور که شرکت ژاپنی در ماه اکتبر اشاره کرد، “رنگ سرخابی انتخاب شده برای موتیف نه تنها نشان دهنده تنوع است، بلکه تصویری سرزنده و شاد ایجاد می کند که به راحتی قابل بازسازی است.”

لوگوی جدید شرکت در فروردین ماه سال جاری همزمان با آغاز برنامه میان مدت جدید رونمایی می شود.

در همین حال، به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای “به حداکثر رساندن ارزش IP”، Bandai Namco پیش‌بینی می‌کند 25 میلیارد ین (یا 216 میلیون دلار) اضافی برای توسعه IP جدید، “ابتکارات IP در سطح گروه” و تحقیقات فناوری هزینه کند.