در زمان انتشار، AVAX با قیمت 136 دلار با ارزش بازار 29.2 میلیارد دلار معامله می شود. روز یکشنبه، قیمت (AVAX) 20 درصد افزایش یافت تا رکوردهای جدیدی را ثبت کند. از آنجایی که قیمت AVAX در بالاترین حد خود ثبت شده است، طی هفت روز نزدیک به 47 درصد، طی دو هفته 83 درصد و در سه ماه گذشته بیش از 133 درصد افزایش یافته است.

از ابتدای سال 2021، AVAX نزدیک به 3800٪ افزایش یافته است. در حال حاضر، استیبل کوین تتر (USDT) در بیشتر حجم معاملات AVAX مشارکت دارد.

همکاری Avalanche با Delloite

یکی از عوامل مهم رالی AVAX، اعلام همکاری آن با Delloite است. در این اطلاعیه اشاره شده است که Avalanche با Delloite در ساخت یک پلت فرم موثرتر برای امدادرسانی به بلایا در بلاک چین Avalanche همکاری خواهد کرد.

این پلتفرم که «Close As You Go» نام دارد، از بلاک چین AVAX برای بهبود سرعت، امنیت و دقت بودجه FEMA استفاده می کند. امین سیرر، موسس آوالانچ لبز، در مورد توسعه گفت:

پلتفرم جدید به مقامات ایالتی و محلی سیستمی غیرمتمرکز، کم هزینه و کاملاً تغییرناپذیر می دهد که هم تأمین کنندگان کمک مالی و هم دریافت کنندگان کمک را توانمند می کند، در حالی که از شفافیت بلاک چین برای به حداقل رساندن تقلب، اتلاف و سوء استفاده استفاده می کند.

امنیت و توافق سریع شبکه Avalanche به سرعت اسناد مورد نیاز را جمع‌آوری، پردازش و احراز هویت می‌کند و دقت ادعاهای فدرال بلایای طبیعی را به دلیل ماهیت نحوه اداره کد فرآیند بهبود می‌بخشد.

وی همچنین افزود که بهمن به عنوان یک پلتفرم کربن خنثی، اهداف دوستدار محیط زیست آن به خوبی با اهداف دلویت همسو هستند. در یکی از توییت‌های اخیر خود، سیرر این افسانه را نیز رد کرد که وقتی پذیرش افزایش یابد، یک بهمن به اندازه اتریوم کند خواهد بود.