گروه پروتکل‌های Alfprotocol با استفاده از فناوری‌های پیچیده بازارساز که راه‌حل‌هایی را برای سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر و ریسک‌پذیر ایجاد می‌کند، تامین نقدینگی غیرمتمرکز کارآمد را ایجاد می‌کند.

 

برای ارائه محصولات بدون اهرم برای کاربران خود، این پروتکل از فناوری AlfMM که اساساً یک سرویس مبادله غیرمتمرکز است و AAlf که یک سرویس استقراضی بیش از حد وثیقه است، استفاده می کند. برای مشتریانی که مایلند خود را در معرض راه حل های اهرمی قرار دهند، Alfprotocol از ماژول هایی استفاده می کند که با پروتکل های خارجی مختلف مانند Solaris و Jet Protocol ارتباط برقرار می کنند. با استفاده از فناوری های خارجی، پروتکل اهرم های سطح بالایی را فراهم می کند.

 

بلاک چین با ظرفیت بالا سولانا

بلاک چین Solana به محصولاتی مانند Alfprotocol اجازه می دهد تا راه حل کارآمدتری را برای کاربران خود ایجاد کنند. در مقایسه با بلاک چین های سنتی مانند اتریوم، سولانا امکان تراکنش های قابل توجهی در ثانیه را فراهم می کند و تعداد زیادی از تراکنش ها را با سرعت بالاتر انجام می دهد.

 

با استفاده از بلاک چین سولانا، ماژول های Alfprotocol می توانند موقعیت ها را در زمان کمتری مدیریت کنند و موقعیت عرضه کننده نقدینگی باز را پوشش دهند. تأخیر پردازش سولانا 27.5 برابر سریعتر از اتریوم است. زمان پردازش سریعتر همچنین یک محیط امن برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. هر زمان که انحلال اتفاق می افتد، به لطف بلاک چین سولانا، موقعیت بلافاصله بدون ایجاد ضرر اضافی برای هر دو طرف پوشش داده می شود.

 

برای مثال، شبکه اتریوم در دوره‌های شلوغی می‌تواند خطرات قابل‌توجهی برای سرمایه‌گذارانی ایجاد کند که اکنون باید تا 400 دلار برای هر تراکنش بپردازند. چنین شرایطی خطرات بیشتری را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند زیرا آنها نمی توانند موقعیت های خود را در لحظه مناسب ببندند.

 

اینجاست که چرا سولانا برای نقدینگی اهرمی عالی است

نقدینگی اهرمی بالا عمدتاً به دو عامل متکی است: نوسانات دارایی ها و زمان واکنش پروتکلی که مسئول انحلال موقعیت های “ناسالم” است. بلاک چین انتخابی باید دارای ویژگی های اساسی مانند پردازش سریع و تراکم کم باشد تا پروتکل به طور موثر عمل کند.

 

بلاک چین سولانا 59000 تراکنش در ثانیه را انجام می دهد در مقایسه با 17000 تراکنش اتریوم و 250000 کاردانو. به همین دلیل است که ایجاد یک پروتکل مالی غیرمتمرکز در بالای بلاک چین Solana بهینه ترین تصمیم برای محصولی مانند Alfprotocol است.

لینک خبر :

https://u.today/alfprotocol-uses-both-leveraged-and-unleveraged-solutions-for-liquidity-providers