طبق نظراتی که در یک رویداد Shiba Inu AMA که توسط Watcher Guru برگزار شد، Shiberse قرار است در مراحل مختلف منتشر شود. همانطور که Business Insider گزارش می دهد، توسعه دهندگان این پروژه در حال برنامه ریزی برای فروش 10 روزه زمین دیجیتال هستند که در آن 35000 قطعه قرار است فروخته شود.

قیمت زمین در Shiberse بسته به موقعیت مکانی آن متفاوت است، با زمین نزدیکتر به مرکز پارک – یک پارک سگ در مرکز متاورس ارز دیجیتال – هزینه بیشتری دارد.

قرار است به دارندگان توکن LEASH از طریق یک پورتال اختصاصی دسترسی زودهنگام به قطعات زمین داده شود تا از طریق آن بتوانند زمین خریداری کنند. کاربران باید دارایی های LEASH خود را قفل کنند تا بتوانند به فروش دسترسی داشته باشند، در صورتی که توکن های بیشتری را قفل کنند، دوره قفل کوتاه تر خواهد بود.

کسانی که بالاترین مبالغ قفل شده را دارند، قرار است بتوانند در بزرگ ترین زمین ها پیشنهاد بدهند. به گفته ArchAngel، یک یوتیوبر ارز دیجیتال که در Shiba Inu کار می کند، قفل کردن 0.2 LEASH به کاربران امکان می دهد یک قطعه زمین 1×1 بخرند، در حالی که قفل کردن 5 LEASH امکان خرید زمین 10×10 را فراهم می کند.

در حالی که توکن‌ها برای پیشنهاد دادن در زمین باید قفل شوند، نمی‌توان از آنها برای خرید آن استفاده کرد. در عوض، زمین با توکن بومی اتریوم $ETH فروخته خواهد شد و بسته به مکان بین 0.2 تا 1 اتریوم هزینه خواهد داشت.

دسته دوم زمین برای عموم و نه فقط دارندگان LEASH در دسترس خواهد بود، همچنین با قیمت ETH.

همانطور که CryptoGlobe گزارش داد، 1000 نهنگ توسط دارایی‌های موجود در شبکه اتریوم، قرار گرفتن در معرض ارز دیجیتال شیبا این الهام گرفته از میم را افزایش داده‌اند، تا جایی که اکنون بیش از 2 میلیارد دلار ارزش این ارز دیجیتال را در اختیار دارند.

قیمت Shiba Inu طی چند هفته گذشته در بحبوحه بهبود بازار ارزهای دیجیتال و در حالی که پروژه در حال توسعه است، در حال رشد بوده است.

در اوایل این ماه، Shytoshi Kusama، رهبر جامعه ارز دیجیتال، اعلام کرد که Shiba Inu با یک رستوران برگر با یک فروشگاه فیزیکی در ایتالیا به نام Welly’s همکاری می‌کند تا چیزی را راه‌اندازی کند که به عنوان «اولین و تنها رستوران با موضوع SHIB که توسط جامعه طراحی شده است» راه‌اندازی کند.

این ارز دیجیتال الهام گرفته شده از میم، همچنین شرکت Unification که با شرکت‌هایی مانند گوگل و آمازون کار می‌کند، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های بلاک چین مستقر در سنگاپور، اعلام کرده است که برای توسعه Shibarium با جامعه Shiba Inu همکاری می‌کند.

شایان ذکر است که Shibarium یک شبکه لایه دو است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است که برای پشتیبانی از اکوسیستم Shiba Inu ساخته شده است. تنظیم شده است تا «تراکنش‌های سریع کم‌هزینه بهینه‌سازی شده برای بازی» را فعال کند. بر اساس اعلام خود، Unification در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک شبکه آزمایشی عمومی برای این شبکه است.