1000 فهرست ثروتمند برتر BSC (@WhaleStatsBSC) 9 فوریه 2022

دارندگان بزرگ یا نهنگ‌ها معمولاً از دوره‌های غوطه‌ور شدن و تثبیت برای جمع‌آوری توکن‌های مورد علاقه خود با تخفیف استفاده می‌کنند. به نظر می رسد ADA تحت فشار دارندگان میان مدت است.

با توجه به  ترکیب دارنده IntoTheBlock بر اساس زمان نگهداری، تنها 7 درصد از دارندگان ADA توکن های خود را برای بیش از یک سال نگه داشته اند، در حالی که 71 درصد آنها را بین یک تا دوازده ماه و 22 درصد آنها را برای کمتر از یک سال نگه داشته اند. ماه این واقعیت که اکثر دارندگان ADA سرمایه گذاران کوتاه مدت و میان مدت هستند می تواند نشان دهنده فشار خرید این گروه باشد.

اقدام قیمت ADA

قیمت Cardano (ADA) بازگشت خود را از پایین ترین سطح 1.17 دلار در 3 فوریه به 1.26 دلار در 8 فوریه افزایش داد، جایی که با مقاومت ظریف روبرو شد. در زمان انتشار، ADA با قیمت 1.18 دلار معامله می شد که 2.88 درصد در 24 ساعت گذشته به ازای هر داده CoinMarketCap کاهش داشت. قیمت ADA تقریباً 61.84 درصد نسبت به بالاترین قیمت تاریخ سپتامبر 2021 یعنی 3.10 دلار کاهش یافته است.

علیرغم آرامش در اقدام قیمت ADA، بلاک چین کاردانو در سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است. بلاک چین اخیرا به نقطه عطف سه میلیون کیف پول رسیده است. از اواخر سال 2020، طبق آخرین گزارش Kraken، فعالیت شبکه و همچنین پذیرش به طور چشمگیری افزایش یافته است. SundaeSwap ، اولین صرافی غیرمتمرکز ساخته شده در Cardano، اخیراً در شبکه اصلی بلاک چین راه اندازی شده است. MELD، یک پروتکل بانکی غیرقانونی، SpaceBudz، یک پلتفرم توکن غیرقابل تعویض، و Nami، یک افزونه کیف پول، از معروف‌ترین پروژه‌های Cardano هستند.

ارزش کل قفل شده در اکوسیستم کاردانو نیز به مرز 100 میلیون دلار نزدیک شده است.