زمانی که السالوادور بیت کوین را در 7 سپتامبر 2021 قانونی کرد، اکثر اقتصادها از موضع خود در قبال صندوق بین المللی پول انتقاد کردند که السالوادور را مجبور به لغو تصمیم اتخاذ بیت کوین به عنوان ارز قانونی یا آمادگی برای عواقب آن در آینده نزدیک کرد. به سرعت تا سال 2022، ما شاهد هستیم که کشورهای دیگری مانند هند که ردپای السالوادور را دنبال می کنند، رمزنگاری را به عنوان یک دارایی به رسمیت می شناسند و هر ارز دیجیتال مبادله ای را با نرخ ثابت 30 درصد مالیات می دهند. و روسیه در آستانه ارائه لایحه کریپتو در پارلمان است که بیت کوین را به یک ارز قانونی در این کشور تبدیل می کند. چنین شکست‌هایی دوباره نهنگ‌های بیت‌کوین را به خود جلب کرده است و حتی سرمایه‌گذاران بلندمدت دوباره پول‌های خود را که به سختی به دست آورده‌اند به بازار کریپتو، به‌ویژه بیت‌کوین، وارد می‌کنند. 

در نتیجه، پس از 6 ماه کسادی، بیت کوین که 50 درصد از ارزش ATH تاریخی 69000 به 33000 دلار سقوط کرد، شاهد ایجاد خوش بینی مثبت در اطراف کریپتو شده است. MACD یا واگرایی میانگین متحرک برای اولین بار شاهد تقاطع میانگین متحرک 50 روزه (MA) نسبت به MA 200 روزه بود. از این رو، می تواند الگویی برای روزهای خوب آینده باشد. اما، اکثریت آلت کوین ها به عنوان بدترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری، علیرغم شکست مورد انتظار بیت کوین در آینده، به پایان رسید. به غیر از اتریوم، همه آلت کوین های دیگر نتوانستند نشانه های تازه ای از احیاء ایجاد کنند. به عنوان مثال، کاردانو پس از برخی اقدامات مثبت اخیراً 19 درصد کاهش یافته است.

از سوی دیگر، سولانا سقوط شدید 20 درصدی را به ثبت رساند، شیبا و دوج با ثبت مارپیچ نزولی بی نظیر 35 تا 50 درصدی، شاهد سرنوشت متفاوتی نبودند. اما، چند ارز دیجیتال وجود دارند که ارزش قابل توجهی را در هفته گذشته از دست دادند و بدترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در ماه فوریه شدند که هضم آن پس از اجرای مداوم آنها در این مدت تقریباً غیرممکن به نظر می رسد. در صورتی که از آنها مطلع نیستید، اکنون برای بررسی آنها به ادامه مطلب بروید.

بدترین عملکرد کریپتوهای هفته

شماره 5 رمز LDO 

نشانه LDO از 5 فوریه شاهد افزایش حرکت بود. با این حال، پس از 8 فوریه، ما شاهد کاهش حرکت حرکتی و کاهش مداوم توکن به سمت پایین‌ترین سطح جدید بودیم. پس از ثبت برخی سودهای خوب در 8 فوریه در ساعت 7.30 صبح، جایی که توکن در 2.31 معامله می شد، به تدریج چرخش خود را به خود گرفت و به پایین ترین سطح خود یعنی 1.61 دلار در 11 فوریه سقوط کرد. در ژانویه، توکن 35 درصد از ارزش خود را از دست داد. . در حالی که در ماه فوریه، نمایش ضعیف با تقریباً 50 درصد ارزش در چند روز ادامه دارد. 

زنجیر شماره 4 

Kadena سال گذشته یک ارز دیجیتال با عملکرد برتر بود، با این حال، بازار این ارز دیجیتال در چند ماه گذشته پس از ترس از بازار نزولی در کریپتو سقوط کرده است. اگر به نمودارها نگاه کنید، توکن KDA به طور متوسط ​​13 درصد نزولی در قیمت خود ثبت کرده است. این حرکت پس از 8 فوریه که توکن با قیمت 9.24 دلار معامله می شد متوقف شد. در حال حاضر، قیمت ها در سطح 8.35 دلار با کاهش 12.5 درصدی ارزش آن در زمان نگارش مقاله، تثبیت شده است. نمودارها نشان می‌دهند که ما در بهترین منطقه خرید هستیم، هرچند در آینده شاهد صعودی خواهیم بود. 

شماره 3 وکس توکن 

توکن WAXE پس از یک نمایش خوب در هفته گذشته، شاهد سرنوشت متفاوتی نبوده است. در حال حاضر، این توکن با قیمتی نزدیک به 358 دلار معامله می شود که 15 درصد کمتر از بالاترین نقطه ثبت شده توسط توکن در 2 فوریه است. 

# امور  2مالی محدب 

توکن CVX از 2 فوریه به بعد رشد خوبی داشت و قیمت ها از 27.32 دلار ثبت شده در 8 فوریه به 29.91 دلار رسید. با این حال، شکست نتوانست خود را حفظ کند و ما شاهد کاهش قیمت‌ها تا 25.21 دلار در 11 فوریه بودیم. این توکن در عرض چند روز تقریباً 20 درصد از ارزش خود را از دست داده است. علیرغم روند جانبی که در حال حاضر در قیمت های CVX وجود دارد، ما در حال حاضر در پایین ترین سطح آن کانال هستیم، بنابراین توکن قیمت خود را از دست می دهد.

# 1 Arweave 

نمایش ضعیف Arweave هفته ها بلکه ماه ها ادامه پیدا نکرده است. حتی اگر به نمودار 3 ماهه نگاه کنید، از زمانی که داده‌های Solana در AR Weave ذخیره می‌شوند، توکن به طور مداوم به تقلید از Solana در حال سقوط است. حتی هفته گذشته نیز چندان مثبت نبوده است و این توکن به تدریج پس از نزولی طولانی به سطح 42 دلار در 7 فوریه افزایش یافت. با این حال، قادر به ایجاد پشتیبانی برای مدت طولانی نبود و قیمت ها در زمان نگارش به 35 دلار کاهش یافت. در چند هفته گذشته AR Weave بیش از 20 تا 25 درصد کاهش ارزش توکن را ثبت کرد. 

اگرچه این رمزارزها در این هفته وضعیت بدتری داشته اند، با این وجود، آنها یک مورد استفاده قوی برای آینده دارند. به خصوص توکن هایی مانند کادنا. اگرچه توصیه مالی نیست، اما اگر آنها را خریداری کرده اید، برای حفظ امنیت کیف پول سخت افزاری می تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد. این کیف پول‌ها از سکه‌های شما در برابر سوء استفاده محافظت می‌کنند، زیرا شما صاحب کلیدهای خصوصی هستید که کاملاً در کنترل شما هستند.