بر اساس داده های ultrasound.money، اتریوم 892000 سکه سوزانده شده است که بیش از 10 درصد از آنها از بازار NFT OpenSea هستند.

مهار OpenSea در نرخ سوختگی از زمان رالی NFT که در ماه اوت آغاز شد و در سپتامبر به اوج خود رسید، دست نخورده بود. تنها منبع سوزاندن سکه که به بازار NFT اتریوم نزدیک شد، تراکنش های اتریوم بود که به صورت روزانه انجام می شد.

 

معامله گر کریپتو توسط باند در هنگ کنگ ربوده شد

در مجموع، OpenSea 100854 ETH سوزانده است که معادل 400 میلیون دلار سکه است. قبل از به‌روزرسانی، همان مقدار سکه به استخراج‌کنندگان منتقل می‌شد که سپس آن را در صرافی می‌فروشند.

در میان سکه سوزهای درجه یک نیز روترهای Uniswap، Tether stablecoin و MetaMask هستند. رایترهای کوچکتر معمولاً روترهای تبادل غیرمتمرکز، توکن ها و پروتکل های مبادله هستند.

مشعلهای ETH

منبع: Ultrasound.Money

صدور فعلی اتریوم در سال 5.4 میلیون اتریوم باقی مانده است که قبلاً تقریباً 50 درصد کاهش یافته بود. میزان سوختگی در این زمان 3.2 میلیون ETH در سال است. طبق محاسبات قبلی، کارشناسان بلاک چین انتظار دارند اتریوم در اواخر سال 2022 به یک دارایی کاهش تورم تبدیل شود.

در زمان انتشار، اتریوم با 1.23 درصد رشد روزانه با قیمت 4684 دلار معامله می شود. پیش از این، دومین ارز دیجیتال بزرگ با 3.6 درصد از ATH عقب نشینی کرد که به دنبال آن یک سفارش فروش بزرگ از بنیاد اتریوم دریافت شد

لینک خبر :

https://u.today/400-million-worth-of-eth-burned-by-opensea