پس از پایان این دور مالی، Cypher بودجه ای را برای ادامه ساخت تیمی از توسعه دهندگان و مدیران محصول و همچنین زمینه سازی برای ابتکارات رشد اختصاص خواهد داد که برای راه اندازی آتی برنامه ریزی می کند.

 

Cypher 2.1 میلیون دلار برای ایجاد پروتکل آتی منقضی در Solana جمع آوری کرد

Cypher، یک پروتکل قراردادهای آتی منقضی که بر روی Solana ساخته شده است، امروز اعلام کرد که 2.1 میلیون دلار در یک دور اولیه به رهبری Sino Global Capital، SkyVision Capital و Blockwall Capital جمع آوری کرده است. با این سرمایه جدید، این شرکت پروتکلی را راه اندازی خواهد کرد که برای ارائه محصولات مشتقات مصنوعی طراحی شده است.

 

تمرکز Cypher بر روی محصولات مشابه آتی با تاریخ تسویه حساب مشخص، یک ناهنجاری در دنیای رمزنگاری است. توانایی بیان دیدگاه‌های مبتنی بر زمان در بازار و به کارگیری استراتژی‌های تجاری تثبیت‌شده، هم برای مؤسسات و هم برای خرده‌فروشان، تأمین‌کنندگان و سفته‌بازان جذاب است.

– جیمز، یکی از مشارکت کنندگان اصلی Cypher

ما چیزی بیش از یک پروتکل هستیم – ما عامل تغییری هستیم که این امکان را برای احزاب حذف شده قبلی فراهم می‌کند و به طور همزمان به شرکت‌کنندگان فعلی اجازه می‌دهیم بهتر تعریف کنند که چه چیزی را می‌خواهند معامله کنند.

 

تا به امروز، این پروتکل همکاری با Sacra، Lagoon، GenesysGo، Switchboard و Serum را اعلام کرده است. Serum DEX و بلاک چین Solana برای تسهیل بازار تعاملی ضروری هستند و با هم ترکیب می شوند تا سریع ترین و کارآمدترین راه را برای تجارت دارایی ها بر اساس یک پروتکل غیرمتمرکز ایجاد کنند.

 

پلتفرم Cypher از حاشیه پورتفولیو، وام دهی و استقراض، و طراحی UI و UX دوستانه پشتیبانی می کند.