داده های اخیر از Etherscan نشان می دهد که در بیست و چهار ساعت گذشته، 5.6 میلیون SHIB سوزانده شده است اما 22 برابر این مقدار در چند روز گذشته از بین رفته است.

سلب مسئولیت: نظر بیان شده در اینجا توصیه سرمایه گذاری نیست – فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. لزوماً منعکس کننده نظر U.Today نیست. هر سرمایه گذاری و همه معاملات مستلزم ریسک است، بنابراین شما همیشه باید قبل از تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری پولی را که نمی توانید از دست بدهید، توصیه نمی کنیم.

 

حساب توییتر @shibburn که پیوندهایی به Etherscan را به اشتراک می‌گذارد که نشان می‌دهد اخیراً سکه‌های میم شیبا اینو نابود شده‌اند ، گزارش داده است که طی بیست و چهار ساعت گذشته، 5.6 میلیون SHIB از گردش خارج شده است.

با این حال، در طول پنج روز گذشته، مقدار SHIB سوخته اکنون 22 برابر بیشتر از آن است.

بیش از 125 میلیون SHIB در 5 روز گذشته سوزانده شده است

بر اساس etherscan، تقریباً چهارده تراکنش انجام شده است تا در مجموع بیش از 125 میلیون توکن SHIB به یک کیف پول مرده ارسال شود که هیچ‌کس نمی‌تواند آنها را برداشت یا خرج کند.

بزرگترین آنها 100.000.000 میلیون SHIB حمل می کرد و پنج روز و یازده ساعت پیش ساخته شد.

 

طبق گفته کاربر توییتر shibburn@، در بیست و چهار ساعت اخیر، در این مدت 5.6 میلیون توکن از طریق شش انتقال سوزانده شده است. کاربر به ارتش SHIB یادآوری می کند که تاکنون از عرضه اولیه 1 کوادریلیون، 410,300,521,864,319 SHIB از گردش خارج شده است.

در 24 ساعت گذشته، در مجموع 5,623,812 توکن $SHIB سوزانده شده و 6 تراکنش انجام شده است. تاکنون در مجموع 410300521864319 توکن #SHIB (41.03005 درصد) از عرضه اولیه 1 کوادریلیون سوزانده شده است. 

 

همانطور که در اوایل این هفته توسط U.Today گزارش شد، پلتفرم غیرحضوری NOWPayments که تراکنش‌های پرداخت ارزهای دیجیتال را پردازش می‌کند، اعلام کرد که قصد دارد قابلیتی را اضافه کند که می‌تواند توسط تاجران برای سوزاندن توکن‌های SHIB استفاده شود.

 

تحلیلگر ارشد معتقد است که SHIB بعید است در سال 2022 رشد کند

به گفته کریستوفر وکیو، استراتژیست ارشد ارز در شرکت تابعه DailyFX IG Group، سال 2022 که به تازگی آغاز شده بعید است برای ارزهای رمزنگاری شده میم مانند Dogecoin و رقیب آن Shiba Inu خوش شانس باشد .

به طور خاص، همانطور که او بیان کرد، از دیدن این دو سکه بسیار شگفت زده می شود و تصور می کند که فقط ایلان ماسک می تواند با ارسال توییت در مورد این ارزهای دیجیتال، آنها را نجات دهد.

Vecchio معتقد است که Doge، SHIB و سایر میم‌کوین‌ها «عمیق‌تر و عمیق‌تر» می‌افتند. او همچنین نسبت به بیت کوین ضعیف عمل می کند، اما بیان می کند که ارز دیجیتال پرچمدار در حال حاضر با “بحران ایمان” مواجه است.

لینک خبر

https://u.today/125-million-shib-burned-in-past-5-days-56-million-destroyed-in-last-24-hours-details