Griffin Gaming Partners، Polychain Capital و Forte.io روی توسعه یک بازی مبتنی بر بلاک چین AAA توسط استعدادهای پشت سر Halo، Call of Duty و Star Wars سرمایه گذاری کرده اند.

NEON 10.5 میلیون دلار برای ساخت بازی تیراندازی اول شخص مبتنی بر بلاک چین Shrapnel جمع آوری می کند.

NEON، یک استودیوی بازی‌سازی مستقل، امروز اعلام کرد که یک دور سرمایه‌گذاری اولیه 10.5 میلیون دلاری را برای ساخت Shrapnel، یک بازی تیراندازی اول شخص مبتنی بر بلاک چین AAA بسته است. دور فوق اشتراک توسط Griffin Gaming Partners، Polychain Capital و Forte رهبری شد (که همچنین پشتیبانی فنی را ارائه خواهد کرد).

نکته مهم این است که با بلاک چین و کریپتو، این بازی برای پاداش و توانمندسازی بازیکنان و سازندگان طراحی شده است. جزئیات کامل Shrapnel اوایل سال آینده اعلام خواهد شد.

وقتی تحقیقات بازار را دیدیم که بازیکنان می‌خواهند واقعاً اقلام دیجیتالی خود را داشته باشند، می‌دانستیم که یک فرصت منحصر به فرد در بلاک چین وجود دارد. به لطف سرمایه‌گذاری و تخصص گریفین، همراه با Polychain و Forte، می‌توانیم پلتفرم بازی و مدی را که سال‌ها آرزوی ساختن آن را داشتم زنده کنیم.»

– مارک لانگ، مدیرعامل NEON

تیم NEON برگرفته از HBO Interactive، تجربه قبلی در زمینه انتقال رسانه، تولید مجازی، و بازی به عنوان یک سرویس دارد. این تیم متشکل از بفتا و کهنه‌کاران صنعت بازی از شرکت‌های پیشرو بازی از جمله Xbox، Electronic Arts، HBO، LucasFilm، Irrational و Zombie Ent و غیره هستند.

 

چشم انداز NEON ایجاد جذاب ترین تجربه بازی است که تا به حال در فضای کریپتو دیده شده است…

برای حمایت از این چشم انداز، طیفی از متخصصان بلاک چین و فناوری عمیق از نیازهای معماری و طراحی بازی پشتیبانی خواهند کرد. قرار است جزئیات بیشتری از Shrapnel به همراه یک تریلر در اوایل سال 2022 منتشر شود. با پیشرفت توسعه بازی، NEON نیز برای تیم مستقر در سیاتل خود استخدام خواهد کرد.