این معامله توسط شرکت املاک و مستغلات آنلاین La Haus پس از اینکه یک ماه پیش یک پرداخت ذخیره 0.03 BTC دریافت کرد، میانجیگری شد.

این تراکنش از طریق شبکه لایتنینگ، مکانیسم مقیاس دو لایه بیت کوین و یک پردازشگر پرداخت به نام OpenNode تکمیل شد. خریدار در زمان معامله در کلمبیا نبود، که حدود یک ماه پس از شروع پذیرش پرداخت بیت کوین La Haus انجام شد.

اولین معامله املاک و مستغلات در کلمبیا اخیراً با استفاده از ارز دیجیتال پرچمدار بیت کوین (BTC) تکمیل شد، پس از آن که یک وب سایت املاک و مستغلات آمریکای لاتین تحت حمایت جف بزوس قراردادی را برای آپارتمانی در Natura، در منطقه شمال غربی کشور، امضا کرد.

مکانیسم مقیاس‌پذیری لایه دو بیت کوین

به گفته Valora Analitik، این معامله توسط شرکت آنلاین املاک و مستغلات La Haus پس از اینکه یک ماه پیش یک پرداخت ذخیره 0.03 BTC دریافت کرد، انجام شد و این اولین فروش BTC این شرکت نیست. ملکی را برای ارز دیجیتال در مکزیک فروخت.

این تراکنش از طریق شبکه لایتنینگ، مکانیسم مقیاس دو لایه بیت کوین و یک پردازشگر پرداخت به نام OpenNode تکمیل شد. خریدار در زمان معامله در کلمبیا نبود، که حدود یک ماه پس از شروع پذیرش پرداخت بیت کوین La Haus انجام شد.

رودریگو سانچز-ریوس، رئیس و یکی از بنیانگذاران La Haus، بیان کرده است که بیت کوین ارز ذخیره آینده خواهد بود. La Haus از طریق ارتباط با OpenNode به مشتریان اجازه می دهد تا با ارز دیجیتال پرداخت کنند در حالی که فروشندگان با ارز فیات پرداخت می شوند. این شرکت می خواهد پرداخت بیت کوین را برای تمام پروژه های خود در کلمبیا بپذیرد. به گفته جهودی کاسترو، معاون آینده و نوآوری شرکت، این واقعیت که این معامله کمتر از یک ماه به طول انجامید، نشان دهنده تقاضای برآورده نشده ای است که وجود داشت.

La Haus توسط Bezos Expeditions، یک سازمان سرمایه گذاری آمریکایی که سرمایه گذاری شخصی جف بزوس، بنیانگذار Amazon.com را به عنوان یک دفتر خانوادگی مدیریت می کند، پشتیبانی می شود. این شرکت در شرکت‌های مرحله اولیه، مرحله آخر و مرحله اولیه در طیف گسترده‌ای از صنایع سرمایه‌گذاری می‌کند.

همچنین بخوانید: منتقد بزرگ ارز دیجیتال یک میلیارد دلار در یک بانک دوستدار رمزنگاری سرمایه گذاری می کند

دو اقامتگاه مجلل در جزیره پرتغالی مادیرا به مبلغ 4.1 میلیون یورو (4.7 میلیون دلار) که با ارز رمزنگاری محبوب Cardano ($ADA) پرداخت شده است.

شایان ذکر است که پذیرش ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین در حال افزایش است. یکی از محرک های کلیدی این رشد، بخش املاک و مستغلات است، با شرکت های خاصی در ونزوئلا که استیبل کوین USDT را در ازای خرید خودرو و خانه می پذیرند. در اکتبر 2021، Prometheus International، توسعه دهنده املاک و مستغلات در اروپا، دو اقامتگاه مجلل در جزیره مادیرا پرتغال را به مبلغ 4.1 میلیون یورو (4.7 میلیون دلار) فروخت که با ارز رمزنگاری محبوب Cardano ($ADA) پرداخت شد.