هدف مشترک این است که NFTها را به عنوان “کالاهای دیجیتال” طبقه بندی کنیم، در نتیجه به گروه گسترده تری از مصرف کنندگان اجازه می دهد تا NFTها را خریداری کنند.

این اطلاعیه همچنین ادعا می کند که کوین بیس به زودی بدون ارائه جزئیات بیشتر، “روش جدیدی برای پرداخت” را با استفاده از کارت های مسترکارت باز خواهد کرد.

این همکاری در پی Coinbase NFT اخیراً اعلام شده توسط Coinbases، یک بازار همتا به همتا است که امکان ضرب کردن، خرید، نمایش و کشف NFT ها را فراهم می کند. کوین‌بیس می‌گوید کار با مستر کارت، علاوه بر ایجاد راه‌های جدید برای ارائه NFT از طریق مقیاس مسترکارت و شبکه جهانی، تجربه بهتری را برای مشتری در پلتفرم جدید فراهم می‌کند.

کوین بیس خاطرنشان می کند که NFT ها نقش مهمی در انجام ماموریت صرافی برای «افزایش آزادی اقتصادی در جهان» ایفا می کنند، زیرا افراد بیشتری را قادر می سازد به اقتصاد خالق بپیوندند و از کار خود سود ببرند. این شرکت دسترسی و تجربه مصرف کننده را به عنوان دو نقطه تمرکز ویژه در رشد NFT و پذیرش کریپتو برجسته کرده است.

سلب مسئولیت

نظرات و نظرات بیان شده توسط نویسنده یا افراد ذکر شده در این مقاله صرفاً جهت اطلاع رسانی است و به منزله مشاوره مالی، سرمایه گذاری یا سایر موارد نیست. سرمایه گذاری یا معامله در دارایی های رمزنگاری شده با خطر زیان مالی همراه است.