کلرادو به ایالت ایالات متحده تبدیل شده است که ارزهای دیجیتال را برای پرداخت مالیات می پذیرد. جارد پولیس، فرماندار ایالت برای اولین بار در اواخر فوریه این اقدام را اعلام کرد و همچنین گفت که این یک گام در حرکت برای دیجیتالی کردن اقتصاد است.

بر اساس گزارش رسانه ها ، کلرادو به طور رسمی اولین ایالت ایالات متحده است که پرداخت های ارز دیجیتال را برای مالیات می پذیرد . جارد پولیس، فرماندار ایالت، این تلاش را به عنوان “گام منطقی بعدی در مسیر دولت دیجیتال” ستود.

فرماندار پولیس ابتدا این حرکت را در یک توییت اخیر فاش کرد و گفت که از یک ارائه دهنده پرداخت برای کمک به تسهیل این روند استفاده می کند. او در مصاحبه ای با CNBC در مورد این تلاش توضیح داد و فاش کرد که این گزینه باید در چند ماه آینده در دسترس باشد.

به نظر می رسد پولیس بسیار مشتاق دیجیتالی کردن اقتصاد کلرادو است. او که خود یک کارآفرین سابق فناوری بود، به نظر می‌رسد قصد دارد فناوری بلاک چین را به بخش‌های مختلف اقتصاد محلی بیاورد. کانر کیهیل، دبیر مطبوعاتی او گفت که پولیس بود

مفتخریم که تلاش‌ها برای ایجاد یک اکوسیستم رمزنگاری قوی و پویا را رهبری می‌کنیم که کلرادو را در خط مقدم نوآوری دیجیتال قرار می‌دهد.

جالب است که ببینیم این پرداخت جدید چگونه بر جامعه و فرآیند پرداخت مالیات تأثیر می گذارد. در همین حال، IRS همچنین در حال بررسی چگونگی مقابله با مشکل پرداخت مالیات از درآمدهای ناشی از طبقه دارایی های کریپتو است. این کشور از کنگره ایالات متحده درخواست کرده است تا به این موضوع کمک کند.

استفاده از کریپتو در داخل بوروکراسی رشد می کند

به نظر می رسد که کریپتو در بوروکراسی در ایالات متحده به کندی در حال رشد است. می توان گفت فلوریدا در خط مقدم این امر قرار دارد و نیویورک نیز مدعی خوبی است. اریک آدامز، شهردار نیویورک، گفت که در تلاش برای جذب شرکت‌های فین‌تک، سه حقوق اولیه خود را از طریق ارزهای دیجیتال دریافت می‌کند.

 

اما فلوریدا خیلی بیشتر از این کار کرده است. فرانسیس سوارز، شهردار میامی، ابتکارات متعددی را برای جذب صنعت کریپتو اعلام کرده است، از جمله راه اندازی MiamiCoin . او همچنین چک حقوق خود را به بیت کوین گرفته است.

افزایش استفاده از کریپتو در دولت نوید خوبی برای بازار کریپتو است. SEC و سایر نهادهای نظارتی هنوز مقرراتی را در مقیاس کامل ایجاد نکرده‌اند، اما انتظار می‌رود که در سال جاری انجام شود.