وقتی ارزش این اندیکاتور بالا می رود، به این معنی است که سرمایه گذاران بیت کوین خود را به صرافی ها سپرده گذاری می کنند. دارندگان معمولاً سکه ها را به صرافی ها برای برداشت به فیات یا برای خرید آلت کوین با آنها منتقل می کنند. به این ترتیب، این روند می تواند برای قیمت کریپتو نزولی باشد.

از سوی دیگر، زمانی که ذخایر به سمت پایین حرکت می کند، به این معنی است که دارندگان سکه های خود را در لحظه برداشت می کنند. چنین روندی، در صورت تداوم، می تواند برای BTC صعودی باشد زیرا ممکن است به این معنی باشد که سرمایه گذاران در حال حاضر در وضعیت انباشت هستند.

ذخایر صرافی بیت کوین از ماه می روند نزولی داشته است، که نشان می دهد بازار در حال حاضر در حال انباشت کریپتو است.به نظر می رسد کاهش تدریجی ذخایر معمولاً اوج شکل گیری قیمت سکه را نشان می دهد. در حالی که به نظر می رسد افت شدید با روند صعودی ارتباط دارد.

واضح است که به نظر می رسد روند فعلی یکی از افت شدید باشد و بنابراین کوانت معتقد است که هفته های آینده ممکن است برای بیت کوین صعودی باشد.

قیمت بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین در حدود 46 هزار دلار شناور است که در هفت روز گذشته 4 درصد کاهش یافته است. در ماه گذشته، سکه 21 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

بیت کوین مدتی است که در حال تثبیت است زیرا قیمت سکه در محدوده 45 تا 50 هزار دلار راکد شده است. در حال حاضر، مشخص نیست که چه زمانی ممکن است سکه از این حرکت جانبی خارج شود، اما اگر ذخایر مبادله چیزی قابل پیش‌بینی باشد، چشم‌انداز بلندمدت ممکن است برای BTC صعودی باشد.