ما راه های زیادی برای کسب درآمد از این متاورها فهرست کرده ایم. با این حال، در میان بسیاری از راه‌ها، ما برخی از آنها را مرتب کرده‌ایم که می‌تواند به مبتدیان کمک کند تا 100 تا 700 دلار در روز بدون تجربه کسب کنند.

املاک و مستغلات در metaverse بدست آورید

برای ایجاد درآمد غیرفعال، به مقداری دارایی در متاورس نیاز داریم. برای شروع باید مقدار زیادی سرمایه گذاری کنیم و چند زمین مجازی خریداری کنیم. و خرید دروازه ورود به دنیای نمایی را باز می کند که ممکن است نحوه کسب درآمد، خرید و حتی معاشرت با دوستان را تغییر دهد.

برخی از گزینه‌های کسب درآمد در متاورس عبارتند از: بازی برای کسب درآمد، خرید آنلاین یا لباس مجازی، مهمانی آنلاین و شرکت در کنسرت، تبدیل شدن به یک فروشنده املاک و مستغلات برخی از املاک برتر، اجاره زمین‌های مجازی، اجرای تجارت الکترونیک از دنیای مجازی در حالی که ارائه محصولات در دنیای واقعی خلاق بودن همچنین یک فرصت در متاورس است، هنرمندان می توانند یک معماری و طراح متاورس باشند، می توانند گالری های هنری را باز کنند، کسب و کار را تبلیغ کنند.

نکات قابل توجه برای شروع

برای شروع، کسب درآمد در استفاده های متاورس باید به نکاتی توجه داشته باشید. بسیار قابل توجه است که کاربران باید بدانند چگونه از اموال در دنیای مجازی کسب درآمد کنند. اگر کسی مایل است در فراجهان قدم بگذارد و فرصت‌های درآمدی غیرفعال به دست آورد، اساساً باید از نحوه ارتباط این پروژه‌ها با ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) آگاه باشد.

چگونه زمین های مجازی به جذب پول واقعی کمک می کنند؟

داشتن مقداری خاصیت در متاورژن فرصت های عظیمی به دست می دهد. در سرزمین‌هایمان می‌توانیم دسته‌های اجتماعی خود را ارتقا دهیم تا دنبال‌کنندگان بیشتری را به صورت ارگانیک جذب کنیم. یوتیوب‌برها می‌توانند پس از خرید ملک در برخی مکان‌های شلوغ، دکمه پخش کانال خود را در متاورس اضافه کنند. در یک قطعه زمین کوچک می توانیم کسب و کار خود را تبلیغ کنیم. ما زمین خود را به چند شرکت بزرگ اجاره می دهیم تا تبلیغ کنند، یا می توانیم تبلیغات خود را بگذاریم یا با تبلیغات شرکت آنها به رشد کسب و کار محلی کمک کنیم.

علاوه بر این، اگر امروز زمینی را خریداری کنیم، مطمئناً در آینده آینده قیمت آن رونق خواهد گرفت. در آن زمان ما همچنین قادر خواهیم بود املاک را به قیمت بالاتر بفروشیم.

با این حال، روندهای اولیه بدون شک باورنکردنی هستند. اما گاهی اوقات ورود خیلی زود، دستاوردهای مورد انتظار ما را به درد تبدیل می کند. و این چیزی است که هر مبتدی باید به آن توجه داشته باشد.

در نهایت، یا محصولی را می فروشیم یا شبکه ای ایجاد می کنیم که بتوانیم تبلیغات بفروشیم و از طریق بازاریابی کسب درآمد کنیم. از آنجایی که شرکت های بیشتری شروع به پرش در متاورس اکسپرس می کنند، بهترین زمان برای ورود به متاورس است.