Affyn در عرصه GameFi موج می زند، به ویژه برای دورهای جمع آوری کمک های مالی موفق خود، که باعث شده است آنها بیش از 20 میلیون دلار از انواع لانچ پدها کسب کنند. با اعدادی مانند این، به نظر می رسد که پیشنهاد Affyn جذابیت بیشتری پیدا کند.

چرا این متاورس متفاوت است؟

Affyn به زودی Nexus World را راه‌اندازی می‌کند، که یک Metaverse است که نقشه‌برداری دنیای واقعی را با فناوری بلاک چین ترکیب می‌کند، بنابراین کاربران می‌توانند با استفاده از تلفن همراه خود در سراسر جهان حرکت کنند و در عین حال از واقعیت افزوده بهره ببرند. جهان متشکل از مجموعه‌ای از سرزمین‌ها است که هر کدام با یک NFT منحصربه‌فرد نشان داده می‌شوند. کاربران می‌توانند سازه‌هایی را بسازند یا بخرند تا در زمین خود قرار دهند، سپس می‌توانند آن‌ها را اجاره کنند، رویدادهایی را در آن برگزار کنند یا حتی تبلیغات را در آن منتشر کنند.

Affyn لایه ای از کسب درآمد از کسب و کار به کسب و کار را برای تکمیل مدل بازی برای کسب درآمد خود اضافه کرده است که باعث می شود کاربران برای گیم پلی پاداش دریافت کنند. بازی رایگان است و کاربران می‌توانند دوستان NFT را جمع‌آوری کنند، که می‌توانند برای استفاده در نبردهای رو در رو، ماموریت‌ها و حملات در سرزمین‌های دیگر، آن‌ها را تقویت کنند. جنبه B2B به این معنی است که کاربران می توانند از زمین ها و سازه های خود با اجاره آنها و پذیرش معاملات تبلیغاتی درآمد کسب کنند.

افین معتقد است که مشکل مدل فعلی بازی به برد این است که با توجه به جریان بالا برای پاداش دادن به کاربران، پایدار نیست. در حالی که مدل آن به دنبال پرداختن به این موضوع به منظور مشاهده یک اقتصاد کاملاً پایدار و حلقه بسته است.

در ماه دسامبر، Affyn دو دور جمع آوری کمک های مالی بیش از حد را انجام داد که در مجموع 7 میلیون دلار پیش از پیش فروش آن به ارمغان آورد. این توسط بیش از 50 VC، سرمایه گذاران نهادی و شرکا پشتیبانی شد. سپس در ژانویه 2022، Affyn پیش فروش خود را انجام داد که در آن بیش از 5700 شرکت کننده در عرض 6 ساعت 10.4 میلیون دلار کمک کردند. Affyn تا کنون نزدیک به 20 میلیون دلار برای پلتفرم خود ظرف چند هفته پس از راه اندازی وب سایت خود درآمد داشته است.