Finlay در پست خود از MyCrypto به عنوان یک کیف پول رمزنگاری منحصر به فرد با ویژگی های فراوان و ظرفیت ثابت برای انطباق و اجرای تغییرات تمجید کرد. در عین حال، این اپلیکیشن توانسته رویکرد کاربر پسند خود را حفظ کند.

بر اساس این پست، هر دو نهاد سال‌هاست با هم همکاری می‌کنند. بنابراین، این ادغام یک گام منطقی برای Consensys و MyCrypto به نظر می رسد. که دومی گام های مهمی را برای ادغام MetaMask در محصولات خود برداشته است، چیزی که برای یک کیف پول رمزنگاری نادر است. فینلی گفت:

(…) کیف پول های ما به معنای واقعی کلمه برای سال ها با هم کار می کنند. این یک فکر عجیب است، در حالی که بسیاری از توسعه کیف پول به عنوان یک بازی با مجموع صفر تلقی می‌کنند، MyCrypto جایگاه کیف پولی را پیدا کرد که در آن توانسته‌اند بسیاری از امضاکنندگان و ویژگی‌های ضروری را برای دسترسی کاربران اتریوم به آن‌ها پل بزنند.

این ادغام به MetaMask در هر Finlay اجازه می دهد تا “ایمن تر، پایدارتر و دارای ویژگی های غنی” شود. علاوه بر این، تیم ها تلاش خواهند کرد تا رویکرد کاربر محور خود را افزایش دهند و «محصولات غیرمتمرکز» بیشتری بسازند.

فینلی بر نقاط عطفی که MyCrypto توانسته است در طول زمان با تمرکز خاص روی وب 3 تثبیت کند، تأکید کرد. اخیراً، این کیف پول رمزنگاری یک محصول وب و برنامه دسکتاپ را عرضه کرده است که با برنامه‌های Metamask و افزونه‌های مرورگر ترکیب می‌شود تا دسترسی بیشتری به Web 3 در موارد مختلف فراهم کند. راه ها.

MetaMask برای رهبری اینترنت آینده گسترش می یابد

در Consensys، تیمی که در کیف پول کریپتو کار می‌کند، «لحظه‌ای از رشد تاریخی» را شاهد بوده است. بنابراین، این شرکت تیم های خبری اختصاص داده شده به اقدامات امنیتی و ضد فیشینگ، یک تیم کتابخانه های اصلی، یک تیم متمرکز بر API و یک تیم آموزشی توسعه دهندگان را راه اندازی خواهد کرد. Finlay موارد زیر را در مورد آینده MetaMask با ادغام با MyCrypto اضافه کرد:

نقش‌های ما در اکوسیستم به قدری همسو هستند که به سختی احساس می‌کنم لازم است به آن‌ها اشاره کنم: MyCrypto به MetaMask کمک می‌کند امن‌تر، پایدارتر و حتی ویژگی‌های غنی‌تر شود. ما با هم به تولید محصولات با محوریت کاربر، توسعه پذیر و غیرمتمرکز ادامه خواهیم داد.

داده‌های ارائه‌شده توسط Consensys، شرکت نرم‌افزار بلاک‌چینی که پشت توسعه MetaMask قرار دارد، رشد چشمگیر فعالیت کاربر را در کیف پول رمزنگاری ثبت می‌کند. در سه ماهه چهارم سال 2021، Metamask بیش از 20 میلیون کاربر فعال ماهانه را ثبت کرد.

نیمی از این کاربران از ژوئیه 2020 تا آگوست 2021 زمانی که کیف پول رمزنگاری غیرقانونی 10،354،279 ثبت شده بود، یک رشد چشمگیر 1800٪ یا 19 برابری را ثبت کرد. انفجار در کاربران فعال ماهانه ناشی از افزایش سطوح پذیرش در بخش‌های DeFi و NFT بود.

داده های اضافی ارائه شده توسط DeFi Pulse 80.83 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) را ثبت می کند. اگرچه این بخش به شدت تحت تاثیر روند نزولی اخیر بازار کریپتو قرار گرفته است، با ثبت کاهش در TVL از 110 میلیارد دلار به سطوح فعلی، اما همچنان با یک روند صعودی ثابت، بسیار بالاتر از سطوح سال 2020 است.