پس از افشای موشه هوگ، تاجری که با Ownix در ارتباط بود، به عنوان یکی از مظنونان بازداشت شده در یک کلاهبرداری رمزنگاری، بارسلونا شراکت ارزهای دیجیتال خود با Ownix را به حالت تعلیق درآورد. در اوایل این ماه، بارسلونا از راه اندازی مجموعه NFT خود برای بزرگداشت تاریخ این تیم با همکاری Ownix خبر داده بود. با این حال، این مشارکت کوتاه مدت نسبتاً کوتاه مدت بود.

طبق اطلاعیه باشگاه کاتالان، با توجه به اطلاعات دریافتی امروز که برخلاف ارزش‌های باشگاه است، باشگاه بارسلونا از این طریق قرارداد ایجاد و بازاریابی دارایی‌های دیجیتال NFT با Ownix را لغو می‌کند.

شریک رمزنگاری مبهم منچسترسیتی

در مورد منچستر سیتی، باشگاه فوتبال از شراکت رمزنگاری خود با 3Key Technologies پس از رونمایی از ردپای دیجیتال محدود این شرکت و مدیرانش خارج شد. شراکتی که همین یک هفته پیش اعلام شده بود به دلیل وضعیت مبهم شرکت به حالت تعلیق درآمد. در حالی که منچستر سیتی به دنبال 3Key Technologies برای تبدیل شدن به یک “شریک رسمی منطقه ای” در “تحلیل غیرمتمرکز تجارت مالی و فناوری مشاوره” بود، اما موقعیت جغرافیایی این شرکت هرگز مشخص نشد. علیرغم سابقه منچسترسیتی در انجام “تحقیقات لازم در مورد همه شراکت هایش”، هرگز انتظار نداشت که در چنین موقعیتی قرار بگیرد.

به دلیل تعاملات باشگاه با 3Key Technologies در روزهای اخیر… منچستر سیتی اکنون در حال انجام تحقیقات بیشتر در مورد 3Key Technologies است و این همکاری به حالت تعلیق درآمده است تا در انتظار حل رضایت بخش برای همه این سوالات باشد. سیتی گفت که حمایت مالی آن “در رابطه با هیچ محصول یا خدمات خاصی در هیچ نقطه ای از جهان فعال نشده است.”