یکی از 1000 کاربر ارزهای دیجیتال باشید که می توانند اولین نسل 8888 Happy Hippos را که در پلتفرم infinity8.io مونتاژ شده است، انتخاب، خرید و استفاده کنند. تاریخ پیش فروش از 8 نوامبر، 48 ساعت قبل از فروش عمومی رسمی در 11 نوامبر اجرا می شود.

روند NFT امروزه در حال رشد است. به طور کلی، NFT ها را می توان با استفاده از ETH یا هر رمز ارز دیگری خریداری کرد، که سپس می توان آن را با استفاده از سایر صرافی های ارز دیجیتال به USD تبدیل کرد.

Happy Hippos مجموعه‌ای ویژه از NFT‌های تصادفی تولید شده توسط هوش مصنوعی در بلاک چین اتریوم است که از طریق پلتفرم Infinity8.io، یک بازار بشردوستانه NFT که برنده جایزه بهترین NFT Marketplace 2021 است، قابل دسترسی است.

برای خاص تر کردن آن، پیش فروش به 1000 نفر اول محدود می شود که در Infinity8.io ثبت نام می کنند. در مجموع 8888 اسب آبی شاد در طول پیش فروش موجود است – آبی، سبز و خاکستری – با قیمت پیش فروش هر اسب آبی Happy Hippos NFT 0.06 ETH در حالی که قیمت فروش عمومی 0.088 ETH خواهد بود. خرید Happy Hippos بسیار آسان است زیرا روش‌های پرداخت مختلفی مانند کریپتو، پی پال، کارت اعتباری یا متامسک پذیرفته می‌شود.

همه دارندگان اسب آبی شاد به پیش فروش های آینده برای پروژه های آینده در Infinity8.io دسترسی خواهند داشت و گواهی های رسمی پذیرش اسب های آبی حیات وحش را دریافت می کنند که با هم هماهنگ در آفریقا پرسه می زنند.

هنگامی که فروش عمومی Happy Hippos NFT به 25% رسید، 25 اسب آبی Happy Hippos به کیف پول های تصادفی Infinity8.io در کنار ارسال 0.08888 ETH به پنج دارنده تصادفی Happy Hippos NFT داده می شود.

پس از رسیدن به نیمه راه 50٪، مجموعه دیگری از 50 اسب آبی شاد به کیف پول های تصادفی داده می شود و 0.08888 ETH اضافی برای ده دارنده تصادفی دیگر ارسال می شود. پس از فروش ۷۵ درصدی، ۷۵ اسب آبی شاد به کیف‌پول‌های تصادفی هدیه داده می‌شود و ده دارنده خوش‌شانس نیز ETH 0.08888 دریافت می‌کنند.

با 100٪ فروش، دو کاربر تصادفی می توانند 1 اسب آبی شاد ویژه یا 0.8888 ETH را در کیف پول خود دریافت کنند.

انتظار می‌رود Infinity8.io پس از انتشار در ماه نوامبر، یک صندوق سرمایه‌گذاری ۱ میلیون دلاری برای سازندگان روی پلتفرم ایجاد کند، با سرمایه‌ای که از محل فروش/حقوق امتیاز ضرابخانه برای حمایت از سازندگان و پروژه‌های آن‌ها تامین می‌شود.

علاوه بر این، همه دارندگان اسب آبی شاد در مسابقه ای شرکت خواهند کرد که به طور تصادفی یکی از آنها را برای دسترسی به “تجربه رسمی سافاری اسب آبی شاد در آفریقا” انتخاب می کند.