این پلتفرم VR به کاربران اجازه می دهد تا پس از استقرار کامل پروژه، توکن هایی را به عنوان NFT ایجاد، به اشتراک بگذارند، به کار گیرند. در پیش فروش، کاربران Cardano و Solana می توانند برای پذیرش توکن های Shinu شرکت کنند. علاوه بر این، این پروژه یک موزه مجازی است که دارای ده هزار قاب دیواری برای کاربران است تا NFT خود را در فروش به نمایش بگذارند.

پیشرفت اکوسیستم گام مهمی در جهت ایجاد اولین موزه واقعیت مجازی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است. نگاه اولیه به متاورس نیز در نسخه V2 گنجانده شده است. علاوه بر این، با Cardano یکپارچه شده است، بنابراین کاربران می توانند توکن های Shinu را با استفاده از توکن های ADA و SOL خریداری کنند.

ادغام کاردانو با موزه مجازی

تیم Shibainfinity موزه فیزیکی را به یک موزه مجازی تبدیل می‌کند تا کاربران بتوانند آن را به صورت دیجیتالی تجربه کنند. در مقایسه با پلتفرم‌های سنتی اثبات کار، Cardano (ADA) یکی از بزرگ‌ترین پلت‌فرم‌های اثبات سهام است که بهره‌وری برتر مصرف انرژی را تضمین می‌کند.

در حال حاضر، ADA با قیمت 1.05 دلار با حجم کل معاملات 1,492,924,466 دلار معامله می شد و رتبه هفتم را در بازار کریپتو داشت. در نتیجه، عرضه فعلی ADA 33.6 میلیارد با حداکثر عرضه 45 میلیارد است. ATH ADA در ابتدای سپتامبر به 3.04 دلار رسید در حالی که قیمت فعلی 66 درصد کمتر است.

پس از ادغام شبکه Cardano، تیم Shibainfinity 50 میلیون توکن SHINU را سوزاند. علاوه بر این، تیم 50 میلیون توکن در بلاک چین کاردانو ساخته است که در آینده در شبکه کاردانو فروخته خواهد شد.