توکن‌های PKR اکنون در بازار Bittrex در دسترس هستند

طبق این اخبار، Bittrex جفت معاملاتی USDT/PKR را در لیست قرار می‌دهد و دارندگان آن آماده خواهند بود تا توکن‌های خود را از 12 نوامبر در جایگزینی واریز کنند. معاملات جفت های فهرست شده از 15 نوامبر از ساعت 4 بعد از ظهر UTC آغاز می شود و نوسانی از فعالیت ها را در جایگزین ایجاد می کند. 

دارندگان PKR در نوعی از فعالیت های معاملاتی شرکت می کنند و می توانند بدون اینکه توکن های خود را با فیات تعویض کنند و بالعکس. پولکر به خوبی می‌دانست که با توجه به مجموعه‌ای از زندگی در مجموعه زندگی رمزنگاری‌شده، قطعنامه فهرست‌بندی PKR در Bittrex یک بار به یک بی‌معنا تغییر یافته است. 

بیترکس بدون شک یکی از قدیمی ترین صرافی های رمزنگاری است که در سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرد و از نظر حجم بازار در بین 20 صرافی متمرکز قرار گرفته است. پلتفرم جایگزین در بیش از 50 کشور در بازار است و حجم معاملات پایه محبوب 300 میلیون دلاری را پردازش می کند. 

پلت فرم معاملاتی آن بصری است و به کاربران ابزارهای ناوبری ساده برای ورود به گزینه های پولی جایگزین اساساً مبتنی بر ارزهای دیجیتال ارائه می شود. جامعه پولکر آماده استفاده از یک پلتفرم بسیار مایع خواهد بود و کاربران اصلی اکنون می توانند توکن های PKR را با فیات در Bittrex انتخاب کنند. 

Polker’s Next Gen Metaverse Ecosytem

لیست PKR در یک نقطه واقعا بزرگ در اکوسیستم نقشه راه پولکر آمده است. پولکر پلتفرم بازی تست نت خود را در روز پنجشنبه یازدهم راه اندازی کرد که صحنه را برای عرضه متاورس خود فراهم می کند. Polker Metaverse اولین نوع خود است و می تواند گیمرهای مشتاق را قادر سازد تا با ترکیب حقیقت دیجیتال و فناوری بلاک چین، تجربه ای فراگیر داشته باشند. 

ساخته شده بر روی Unreal 3D Engine 4، کاربران با یک محیط حقیقت دیجیتالی سورئال برابر با محیط زندگی طبقه بندی شده عرضه می شوند. گیمرهای مشتاق می توانند فضاهای شخصی خود را ویرایش کنند و هر چیز دیگری را که باید تجربه بازی خود را تقویت کنند در اختیار داشته باشند. 

NFT ها نیز جنبه بزرگ پولکر هستند و به عنوان پاداش برای گیمرهای مشتاق قدیمی هستند. هر NFT غیرمعمول است و برای گیمرهای مشتاق مزایای خاصی را فراهم می کند، که معادل ورود به مسابقات نامنظم و راه اندازی های تفریحی جدید است. 

Polker metaverse و مجموعه ای دیجیتالی با بالاترین نرخ برای گیمرهای مشتاق است. گیمرها می‌توانند آواتارهای شخصیت‌های برتر جهان مانند ترامپ، ایلان، کیم و جک را جذب کنند و در تقابل با یکدیگر بازی کنند. همچنین دارای برخی از عملکردهای مخفی است که در رازداری پوشانده شده است و می تواند قفل بالایی را در داخل ورزش باز کند.